iOS 11 tanıtıldı! İşte iOS 11 özellikleri!

Apple, bugün merakla beklenen iOS 11 sürümünü tanıttı. Peki, iOS 11 ile hangi yeni özellikler geliyor? İşte iOS 11 hakkında her şey!

Apple, bugün düzenlediği WWDC17 etkinliğinde merakla beklenen iOS11 sürümünü tanıttı. iOS 10‘un üzerine yenilikler katarak gelen iOS11, iPhone ve iPad kullanıcılarının Eylül’e kadar iple çekeceği bir sürüm olmuş. Peki, iOS 11 özellikleri neler? iOS11 hangi yenilikler ile geliyor? İşte iOS11 hakkında her şey!

iOS 11 özellikleri

iOS 11 ile artık iMessage üzerinden kullanıcılar Apple Pay ile birbirlerine para gönderebilecek. Sonunda iMessage senkronizasyonu sağlandı. Bu sayede iPhone’dan sildiğiniz mesajlar direkt olarak MacBook’tan da silinecek.

Siri entegrasyonu Siri Kit’in genişletilmesi ile daha da artacak. Yani uygulamalar artık Siri ile daha fazla etkileşime girebilecek.

 

iOS 11 hangi cihazlara gelecek?

iOS 11 güncellemesini; iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro ve 9.7 inç iPad Pro alacak.

iOS 11 ne zaman gelecek?

iOS 11Eylül ayında iPhone 7s ve iPhone Edition modellerinin tanıtılmasının ardından tüm kullanıcılara sunulacak. Bu zamana kadar iOS 11‘in Beta sürümleri geliştiriciler ile buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir