Sniper: Ghost Warrior 3’ten Üç Yeni Ekran Görüntüsü Daha

Sniper: Ghost Warrior 3’ten Üç Yeni Ekran Görüntüsü Daha

Önümüzdeki ay çıkmasını beklediğimiz oyunumuz için bugün, Safe House ve Workbench‘in ekrana geldiği üç yeni görüntü daha yayınlandı.

Bildiğiniz gibi oyunlardaki Safe House denilen yerler, Türkçe meali ile hiçbir tehdidin olmadığı yerler ve kimi oyunlarda istirahat edebildiğimiz gibi, üretim yapabiliyor ve satın alım işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. CI Games tarafından sunulan basın bildirisine bakılırsa da, oyunun geçtiği Gürcistan haritasının kuzey bölümünde birden fazla Safe House olacak. Birçoğunun ganimet ve silah bulunacak olan bu yerleri keşfettikten sonra, herhangi bir görevde olmadığımız zamanlarda hızlı seyahat noktaları olarak kullanabileceğiz.

Bildiride yer alan bir diğer bilgi ise, Weapon Cache ile ilgili. Daha önceden yayınlanan oynanış videosunda da gördüğümüz ve Türkçe meali Silah Zulası olan bu noktalarda, hazır setlerimize (loadouts) ek olarak, birincil ve ikinci silahlarımız, hafif silahlarımız (side-arms), elektronik aygıtlarımız, silah kaplamalarımız ve zırhlarımız ile ilgili her türlü işlemimizi gerçekleştirebileceğiz.

Workbench adı verilen yerlerdeyse, oyun boyunca bulduğumuz kaynaklar ile farklı tipte kurşunlar, elektronik aygıtlar ve sağlık paketleri üretebileceğiz. Buna ek olarak, gerek silahlarımız ve gerekse de silahlarımıza takacağımız eklentileri modifiye edebilmemiz mümkün olacak.

Sniper: Ghost Warrior 3'ten Üç Yeni Ekran Görüntüsü Daha

Sniper: Ghost warrior 3 oyununda kullanılan para birimi Trading Goods adı altında yer alacak ve bununla, oyuncular olarak hemen her şeyi alabileceğiz.

Başlangıçta el bombası ve sağlık paketleri ile sınırlı olacak listemize, senaryo boyunca ilerlediğimizde silahlar da eklenecek. Trading Goods ise oyun boyunca yapacaklarımız ile cüzdanımıza eklenecek. Mesela ana hikaye görevlerini tamamlamak, yan görevleri yerine getirmek, toplanabilir eşyaları bulmak, sivillere yardım etmek ve başına ödül koyulmuş olan suçluları ortadan kaldırmak gibi.

25 Nisan 2017 tarihinde PlayStation 4PC ve Xbox One için çıkacak olan Sniper: Ghost Warrior 3 için yayınlanmış olan yeni görüntülere aşağıdan bakabilirsiniz.

Sniper: Ghost Warrior 3'ten Üç Yeni Ekran Görüntüsü Daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir