PUBG’nin yeni haritası yakında geliyor!

PUBG’nin yeni haritası yakında geliyor!

PUBG‘nin yeni haritası Sanhok, yakında beta sürecine giriyor.

PUBG’nin bir süredir beklenen yeni haritayı yeniden test sürecine gireceği açıklandı.
10 Mayıs Perşembe gününden 14 Mayıs Pazartesi’ye kadar devam edecek olan test sürecinde oyuncular, bu yeni harita üstünde oyuna gelecek yenilikleri test edebilecek. Oyuncular bu deneyim sürecinde oyunda karşılaştıkları hataları geliştiriciye raporlayacak ve böylelikle daha sorunsuz bir oyun ortamı oluşturulacak.

Beta sürecine sadece seçili oyuncuların katılabildiğini de eklemek isterim.

PUBG'nin yeni haritası yakında geliyor!
PUBG’nin yeni haritası yakında geliyor!

Sanhok kod adı ile gelecek olan yeni 4×4 km’lik alana sahip harita, isim kökeni olarak Tayca ‘eğlence’ kelimesine karşılık gelen sah-nook ve Filipin diline ait ‘tavuk’ kelimesinin karşılığı olan mah-nok seslerinin kaba bir birleşimine dayanıyor.

Haritanın temel olarak Tayland ve Filipinler yakınında bulunan adalardan esinlendiğini de ek bilgi olarak belirtmek gerekiyor. Eski adı Savage olan bu haritanın, test sürecinde hizmete sunulmasına yalnızca sayılı günler kaldı. Ardından PUBG oyuncuları, yeni haritanın keyfini çıkarabilecekler.

One thought on “PUBG’nin yeni haritası yakında geliyor!

  • Mayıs 8, 2018 tarihinde, saat 1:48 pm
    Permalink

    güncellemeleri bitmedi gitti 🙁 bune arkadaş ya hep güncelleme hep güncelleme ama onu bu şekilde değerli klan sanırım oyunu sürekli takip etmeleri ama güncellemelerede ara versinler kotalı internetimiz var.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.