Detroit: Become Human kaç saat sürecek?

Detroit: Become Human kaç saat sürecek?

PlayStation 4’ün en çok beklenen oyunlarından biri olan Detroit: Become Human’ın kaç saat süreceği sonunda ortaya çıktı.

Quantic Dream’in yeni oyunu Detroit: Become Human, God of War’dan sonra PlayStation 4 sahiplerini en çok heyecanlandıran oyunlar arasındaki tazeliğini korumakta.

Tamamen tek kişilik bir senaryoya dayanan oyunun hikayesinin ne kadar süreceği merak ediliyordu. Quantic Dream, merak edilen soruya sonunda açıklık getirdi. Söylenilene göre Detroit: Become Human‘ın ana hikayesi, 30 saatten fazla sürecek.

Detroit: Become Human kaç saat sürecek?

Ek olarak 25 Mayıs 2018 tarihinde piyasaya çıkacak olan oyunu eğer ön sipariş olarak satın alırsanız, PlayStation 3’ün klasikleri arasında yer alan Heavy Rain’e ücretsiz sahip olabileceksiniz. Quantic Dream’in ortaya koyduğu en kaliteli oyunlardan bir tanesi olan Heavy Rain, sahip olduğu atmosferi ve gizemli havası sayesinde iyi satış rakamlarına ulaşmış ve geliştiricisini sevindirmişti. Oyunun yenilenmiş PlayStation 4 sürümünü verecek olan firma, böylelikle hem Detroit: Become Human’ı, hem de Heavy Rain’i oynamak isteyen oyunculara bir güzellik yapacak.

Detroit: Become Human, 25 Mayıs tarihinde PS4 kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.