Battlefield V’te yer alacak olan ordular açıklandı!

Battlefield V’te yer alacak olan ordular açıklandı!

Battlefield V’in geliştiricisi DICE, resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklamayla Tides of War sistemini detaylandırdı.
Geliştirici ekip DICE, resmi web-sitesi üzerinden paylaştığı bir yazı ile Battlefield V’in multiplayer modunun çıkışında sadece iki oynanabilir orduya sahip olacağını açıkladı. Bu ordular şimdilik İngiliz ve Alman ordularından oluşacak.

Canlı tanıtım etkinliğinde duyurulduğu üzere, Battlefield V ile Premium Pass ve ücretli genişleme paketleri artık yok. DICE gelişen yolculuk olarak tanımladığı “Tides of War” sistemi ile oyun çıkış yaptıktan sonra yeni oynanabilir ordular ve daha birçok içeriği ücretsiz olarak oyuna entegre edecek.

Yaptığı açıklama ile DICE: “Oyuncularımız, topluluğu bölen paralı premium içerik konusunda çok şikayetçi oldular.

Battlefield V'te yer alacak olan ordular açıklandı!

Buna cevabımız Tides of War. Premium Pass ve genişletme paketlerine para ödeme devri artık geride kaldı. Zaman içinde Battlefield V dünyasını ve oyun mekaniğini genişleteceğiz.

Tides of War, birkaç ayda bir yeni bir hikaye içeren, sürekli değişen bir yolculuk olacak. Tides of War bölümleri, dönemin belirli bir özelliğine odaklanacak ve oyuncular için sürükleyici olacağına inandığımız eşsiz oynanış deneyimleri içerecek. Oyun mekaniğini oyuncular için daha da çekici kılacak içerikler, askerler, görseller ve anlatımlar kullanacağız.

 

Oyun çıktığında oynadığınız Battlefield V zaman içinde evrilecek. Amacımız yeni içerikler ekleyerek topluluğu şaşırtmaya devam etmek ve mevcut savaş meydanlarına yeniden gitmek istemenizi sağlamak.” dedi.

Battlefield V 19 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Peki ya siz Battlefield V için heyecanlı mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.