İşte Samsung Galaxy Note 8 konsepti

Galaxy S8 ve S8 Plus’ın ardından gözler Note 8’e çevrildi. Yeni telefon için yapılan konsept herkesi büyülerken modelin Eylül ayında tanıtılacağı da gayriresmi olarak açıklandı. Görünen o ki Eylül’de Apple ve Samsung arasında müthiş bir rekabet yaşanacak.

Yok böyle konsept !

Galaxy S8 ve S8 Plus

Samsung’un Note 7 faciasını unutturmak için muhteşem bir telefona imza atması beklenirken yayınlanan bir konsept beklentileri iyice artırdı.

Galaxy S8 ve S8 Plus
Galaxy S8 şu anda piyasanın en iyi telefonu. Ancak görünen o ki Note 8, S8’in bile pabucunu dama atacak gibi görünüyor.

S8’in pabucunu dama atacak

Galaxy S8 ve S8 Plus

Grafik dizaynırı Muhsin M. Belaal Aucbruraully’nin takımı DBS Designing tarafından hazırlanan konsept Note 8 görüntüsüyle herkesi büyüledi.

Galaxy S8 ve S8 Plus

Hazırlanan konspete göre Note 8 6.4 inç QHD+ ekrana sahip.

Galaxy S8 ve S8 Plus

Ayrıca ekran telefonun ön yüzünün neredeyse tamamını kaplıyor. 6 GB RAM, 64 GB hafıza, microSD desteği, çift arka kamera, göz tarayıcı, 4,000 mah pil de cabası.

İşte konseptin videosu burada. Ancak haberimiz burada bitmedi. Asıl bomba bilgiler haberin devamında.

 

Çıkış tarihi gayri resmi olarak açıklandı!

Galaxy S8 ve S8 Plus

Samsung cephesinden kesin bilgi yer almıyor ama tarihi dile getiren kişi IFA’nın üst düzey yöneticisi olduğu düşünüldüğünde tarihe kesin gözü ile bakılıyor ve Jens Heithecker’a göre ise Samsung Galaxy Note 8 1-6 Eylül tarihleri arasında Berlin’de düzenlenecek olan IFA fuarında tanıtılacak. Yani yeni iPhone ve Galaxy Note 8 aynı zamanda tanıtılacak.
Galaxy S8 ve S8 Plus

Özelliklere dair yeni iddia

Galaxy S8 ve S8 Plus

KGI analistlerinden Ming-Chi Kuo tarafından yapılan son değerlendirmeye göre Samsung Galaxy Note 8 modeli çift kamera teknoloji ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Samsung, kendisinden merakla beklenen çift kamera teknolojisine Galaxy S8 modelinde yer vermedi. Bunun sebebi dikkatleri Galaxy Note 8 modeli üzerine çekmesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir