Türkiye BT pazarının lider yöneticileri IDC CIO zirvesinde

“Dijital Çağ için Dinamik Değişimi Başlatmak” temasına odaklanan IDC Türkiye CIO Summit, 400’den fazla BT lideri ve teknoloji hizmet sağlayıcısını biraraya getirerek, üzerinde çok konuşulacak gündem maddeleriyle dijitalleşmeyi her ayrıntısıyla tartışmaya açacak.!

Bölgenin dinamik ekonomisi Türkiye, gelenekselleşen IDC CIO Summit etkinliklerinden bir yenisini daha karşılamaya hazırlandı. Bu yıl sekizincisi düzenlenen IDC Türkiye CIO Summit 2017, dijital deneyimi (DX) merkeze aldı. Üç gün sürecek olan etkinlik dizisi canlı program akışı, uzman konuşmacıları ve zengin içeriğiyle gündemin nabzını tutarken, pazar aktörlerini de biraraya getiriyor.

IDC, 45 yerel pazarda etkinlik gösterdiği Ortadoğu, Türkiye ve Afrika (META) bölgesinde, bilişim profesyonelleri açısından gerçek bir bilgi ve deneyim kaynağı olarak 150’den fazla analisti ve yoğun etkinlik programıyla fikir liderlerini buluşturmayı sürdürüyor. Faaliyet gösterdiği 30’dan fazla şehirde, CIO, BT yöneticisi ve diğer profesyoneller dahil 12 binden fazla yöneticiyle dirsek temasında olan IDC için, CIO Summit etkinliklerinin ayrı bir önemi var.

IDC Türkiye ülke direktörü Nevin Çizmecioğulları üç gün sürecek etkinlikte IDC’nin 3.Platform konseptini bütün boyutlarıyla tartışmaya açtıklarını belirterek sözlerine şu şekilde devam etti: “Bulut, büyük veri, mobilite ve sosyal paylaşım üzerine kurulan 3.Platformun gerçekliği ve gücü hakkında bugün artık herhangi bir şüphemiz kalmadı. Bu platformun etkisini artıran dijital dönüşüm hızlandırıcılarıysa çeşitli ürün ve hizmetlerle artık hayatın tam kalbinde yer alıyor.”

Programda neler var?

IDC CIO Summit 2017 Türkiye üç güne yayılmış etkinlik programı süresince 200’ün üzerinde CIO’yu ve sektör temsilcilerini biraraya getiren kapsamlı networking olanakları, 50’den fazla konuşmacısı ve panelistiyle katılımcılarına renkli bir atmosfer yaşatmayı hedefliyor. Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Oteli’nde düzenlenecek etkinlikte dijital dönüşümün kurumlara ve profesyonellere sağladığı avantajlarının yanı sıra dijital dönüşümün kurumlar içindeki yol haritası gibi güncel konular da masaya yatırılacak. Teknoloji altyapısı ve uygulamaların, iş gereksinimleriyle nasıl uyum içinde konumlanması gerektiği, bu süreçte dijitalleşmenin sunacağı rekabet olanakları gibi profesyonellerin aklını kurcalayan sayısız konu yuvarlak masa toplantıları ve panellerde çeşitli örneklerle ele alınacak.

Küresel ve yerel dinamiklerin etkisinde dijital dönüşüm; yerel dijital deneyim örnekleri; teknoloji güdümünde şekillenen iş süreçleri, ürünler ve iş modelleri; dijital deneyimde liderlik ve CIO’nun değişen rolü; CxO profesyonelleri ile CIO etkileşimi; işletmedeki dönüşümün BT izdüşümleri; iş ve teknolojinin buluşma noktalarında kendini gösteren kurumsal mimarilerin geleceği; rekabetin en önemli belirleyicilerinden biri olan kurumsal veri ve analitikler ve daha birçok tamamlayıcı konu IDC CIO Summit 2017’nin ana gövdesini oluşturan tartışmalara damgasını vuracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir