Kuran-ı kerim sureleri ile büyü nasıl bozulur…

Büyü nasıl bozulur diye soran ve bu konuda arayışlara giren kişinin karşısına iki seçenek çıkmaktadır. Bunlar medyumlara giderek onlardan büyüyü bozmalarını istemek ya da hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan Kuran surelerini okuyarak büyüyü bozmak.

Bu yazımızda en güvenilir ve emin yol olan Kuran surelerinin okunması ile büyü bozma uygulamalarına değineceğiz. Zira medyumlara giderek çözüm aramak hem maliyetli hem de risklidir. Ayrıca İslam büyü yaptırmayı büyük günahlardan biri olarak kabul ettiği gibi büyüden kurtulmak için medyumlara başvurmayı da hoş görmemektedir.

Büyü kendiliğinden nasıl bozulur?

Kuran sureleri veya medyumlar dışında bir diğer büyü bozma yolu daha vardır. Bu durum “büyünün kendiliğinden bozulması” şeklindedir.

Büyüye maruz kalan kişinin başına ani ve büyük bir olay gelirse bu büyük hadisenin tesiri ile büyü hükümsüz kalabilir.

Cinayet, aşk, kaza, doğum, felç geçirme, düğün ve sünnet gibi büyük törenler ile ani bazı afetlerin yaşanması büyüyü kendiliğinden bozar. Çünkü bu olaylar kişilerin ruh dünyaları üzerinde çok derin izler bıraktığı için “gerçeklik kayması”na neden olur ve büyünün tesiri kaybolur.

Büyü nasıl bozulur sorusundan önce sorulması gereken soru:Büyü belirtileri nelerdir?

Anlamsız yere büyülenmiş olduğu kuruntusuna kapılmak da en az büyüye maruz kalmak kadar tehlikelidir.

Kişinin gerçekten büyüye maruz kalıp kalmadığından emin olması gerekir. Bunun yolu da büyü belirtilerinin neler olduğunu bilmekten geçer.

İşte büyü belirtilerinin en yaygın görülenleri:

 • Yoğun uyuma isteği
  Unutkanlık durumunda artış
  Evcil hayvanların saldırgan davranması
  Her işte görülen kazalar ve her şeyin ters gitmesi
  Konuşma düzeninde bozukluk
  Çok sık eşya kaybetme
  Aşırı sıkıntı hissi ile sabırsızlık
  Ayakkabıların normalden çok daha erken yırtılması
  Yanlış kararlarda diretme ve gerçekleri bir türlü görememe

Yukarıdaki belirtilerin birkaç tanesi aynı anda ciddi biçimde görülüyorsa büyü bozma uygulamalarına vakit kaybetmeden geçmek gerekir.

Kuran sureleri ile büyü bozma uygulamasına geçmeden önce dikkat edilmesi gerekenler

Bütün dualarda olduğu gibi Kuran sureleri ile büyü bozma uygulamasında da mutlaka sureler okunmadan önce abdest alınmalıdır. Abdest alınmadan dualara başlanması doğru değildir.

Bazı kaynaklarda dua öncesi 4 rekat namaz kılınması gerektiği ifade edilmektedir. Kastedilen “4 rekatlık nafile namazı”dır. Kılınırsa iyi olur fakat kişi bu namazı eda etmeye fırsat bulamazsa da duanın tesirinde bir değişiklik olmaz.

Büyü bozma duasının yapılış zamanı sabah namazı ile gün doğumu arasındaki vakittir. Günün diğer vakitlerinde büyü bozma duasının yapılması doğru değildir.

Ayrıca duanın kıbleye dönülmüş, diz çökülmüş, eller semaya açılmış ve yalnız bir ortamda yapılması gerekmektedir.

Hangi Kuran suresi ile hangi tür büyüler bozulmaktadır?

Her büyü türünün bozulmasına vesile olan Kuran sureleri farklı farklıdır. Hangi surenin hangi büyü türünü bertaraf edeceği ile ilgili şu hususlara dikkat etmek gerekmektedir:

Bakara suresini 3 defa okumak

Daha çok mal mülk üzerine yapılan büyüleri bozmak üzere okunur. Eğer bir kişinin malına yönelik büyü yapılmışsa o kişi hiçbir ticaretten kazançlı çıkmaz. Bereketsizlik başa bela olur. Kişi bir türlü maddi bakımdan toparlanamaz. İşte böylesi durumlarda Bakara suresinin 3 defa okunması inşallah büyüyü bozar.

Rad suresini 3 defa okumak

Cinlerin daha doğrusu hüddamların musallat olduğu kişiyi bu beladan kurtarmak için okunan duadır. Büyülenen kişi bu duayı okumaya çekinirse kişinin bir yakını da sureyi sesli biçimde 3 defa okuyabilir.

Tarık suresini 7 defa okumak

Daha çok genç kızlarda görülen ruhsal sıkıntıların giderilmesi amacıyla okunmaktadır. Eğer bir büyü genç kızlara yapılmışsa tesiri çok büyük olur. Çünkü genç kızlar büyü gibi şer güçlere karşı tamamen savunmasızdırlar. Bu dua ile koruyucu bir kalkana sahip olunabilecektir.

Rahman suresini 7 defa okumak

Özellikle ayırma ve soğutma büyülerini bozmak için okunmaktadır. Nohut büyüsü ve kaşık büyüsü gibi etkili ayrıma büyülerinin tesirini bir anda yok eder. Bu surenin her gün okunması durumunda karı koca arasında eşi görülmemiş bir muhabbet ortamı oluşur.

Nas suresini 12 defa okumak

Yıldız büyüsü ile tırnak büyüsü gibi bazı büyüler doğrudan doğruya insan ruhunu hedeflemektedir. Bu büyülerin tesirine kapılan kişinin bütün psikolojik durumu altüst olmaktadır. Bu surenin belirtilen sayıda okunması ile inşallah büyünün hiçbir hükmü kalmayacaktır.

Büyü bozma yolunda mucizevi bir sure: Felak suresi

Bütün İslam tarihi boyunca en sık okunan büyü bozma duası Felak suresidir. Felak suresinin konusu da yine bizzat büyü yaptırmanın kötülüğüdür.

Bilindiği üzere Hz. Peygambere bir Yahudi kadın tarafından büyü yapılmış ve büyü malzemesi olan tarak da bir kuyuya atılmıştır. Hz. Ali ve birkaç arkadaşı tarağı bulup sarılı ipleri çözdükçe Hz. Peygamber büyünün tesirinden kurtulmuştur.

Bu olay üzerine Felak suresi indirilmiş ve surede büyü yapanların şerrinden Allah’a sığınılması gerektiği vurgulanmıştır.

Gerçekten de ister kara büyü olsun ister akça büyü olsun bütün büyü türlerinde Felak suresini okumak çok müspet sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Felak suresinin de diğer surelerde olduğu gibi sabah namazı sonrası okunması gerekmektedir. Surenin okunma adeti ise 23’tür. Yani her kim ki euzubesmele çekip ardından 23 defa Felak suresini okursa inşallah kendisine yapılan her tür büyü o anda hükümsüz kalacaktır.

Büyü nasıl bozulur sorusuna İslam alimlerinden bir sure ve bir kutsi cümle okuma ile çözüm reçetesi

Pek çok İslam alimi büyünün bozulması için önce 1 defa Felak suresinin okunmasının ardından da 1 defa şu kutsi cümlenin yüksek sesle söylenmesinin çok etkili olacağını buyurmuştur:

“Bismillahi la yeddirru maasmihi şeyun fil ardı ve la fis semai ve hüves semiul alim”

İslam tarihinde el yazması eserlerde önce Felak suresini okuyup ardından bu cümleyi okuyan ve bu sayede büyüden kurtulan onlarca insanın rivayeti bulunmaktadır.

Büyü yapmak büyük günahtır

Özellikle aşk konusunda günümüzde pek çok insanın büyüye başvurduğu bilinmektedir. Oysaki büyü yapmak “kebairi ekabir” denilen büyük günahlardan biridir. Bu nedenle kesinlikle uzak durulması gereken kötü bir uygulamadır.

Kuran-ı kerim sureleri ile büyü nasıl bozulur…” için 37 yorum

 • Eylül 3, 2018 tarihinde, saat 7:37 am
  Permalink

  Merhaba yapılan aşk bağlama veya muhabbet büyüleri nasıl bozulur? Hangi dualar ile

  Yanıtla
   • Eylül 16, 2019 tarihinde, saat 2:29 pm
    Permalink

    Oğluma yapılan bir büyü olduğunu düşünüyorum hangi dualari okumam lazım

    Yanıtla
  • Nisan 16, 2019 tarihinde, saat 6:43 pm
   Permalink

   Yeşillerimize büyü yapıyorlar.

   Yanıtla
   • Mayıs 7, 2019 tarihinde, saat 7:40 am
    Permalink

    ben ruyamda kac kez evimizden buyu buldum gercekten de buyu yapildigini dusunuyoruz cunki hic bir wey istediyimiz gibi gitmiyor annem hasta babam iw bulamiyor bir kac kez kismetim cikti ama sonra bir seyler oluyor ve ayiriliyoruz kismetimin bagladigini duwunuyorum bunu nasil boza biliriz

    Yanıtla
 • Aralık 9, 2018 tarihinde, saat 1:58 am
  Permalink

  Bız evımızde bır cok kez buyu bulduk bunların bazıları cok profesyonelce olmayan ınsanların yazdıkları kagıtlardı ama buldugumuz cok kötü büyülerde vardı ben kendım bır kere yılan buyusu yazan altında tuaf işaretlerın arapca kelımelerın oldugu bır kagıttı ailemızın başına cok kötu olaylar geldı ve en acısı cok kayıp yasadık şimdı bu yazıda dıyorkı anı gelen kacıplar sunlar bunlar bız kactane kayıp yasadık ıptal olmadı bır hocaya gıttıkoda dedıkı cok eskıden yapılan bır büyünun ekısı inanınkı caresısız artık ıslamıyette büyü gunah degılmı neden yaptıranlar çarpılmıyor neden o gunahlarların istedıklerı oluyor

  Yanıtla
  • Ocak 9, 2019 tarihinde, saat 6:58 pm
   Permalink

   Sa kardesim sana sadece sunu soyluyorum Rukye yaptir kendine yani okuttur. Guvendigim bir hoca youtube da da bulabilirsin kendisini Mehmet RUKYE yaz cikar hemen benim seanslarim devam ediyor bendeki kara buyu insallah sifama kavusacagim allah sana da sifa versin

   Yanıtla
   • Mayıs 2, 2019 tarihinde, saat 9:08 pm
    Permalink

    Bir başkasına yapılan büyü bir başkası bu duaları okuyarak kurtarma bilirmi

    Yanıtla
  • Nisan 16, 2019 tarihinde, saat 6:46 pm
   Permalink

   Büyü yapanlar böyle şeylerle kendilerini gizliyorlar.Büyüden kurtulmak için tek yol yediklerine dikkat et.çünkü yediğimiz içtiğimiz her şeye yapıyorlar.

   Yanıtla
 • Aralık 10, 2018 tarihinde, saat 10:22 pm
  Permalink

  Merhabalar yaklaşık üç senedir elimi neye atsam kuruyor tüm işlerim ters gidiyor .aslında çok başarılı ve neşeli bir insandım birden bire herşey tepetaklak oldu mücadeleme devam ettim ama tüm işlerim tam olacakken alakasız bir şekilde bozuluyor .çok yorgun hissediyorum bir türlü kendimde tekrar toparlanma gücünü bulamıyorum inançlı bir insanım ama artık tersliklerden dolayı inancımı da yitirmeye başladım .hiçbir işim ilk seferde olmuyor illa zorluyor mesela bankaya gidiyorum tam benim işlemimde sistem gidiyor bu sürekli böyle olmaya başladı,değerli eşyalarımı kaybediyorum,veya anlamsız ani harcamalar çıkıyor tam nefes alıcam derken bir masraf veya külfet daha çıkıyor bunun sebebi ne olabilir lütfen bana yardımcı olun.Teşekkürler

  Yanıtla
   • Nisan 21, 2019 tarihinde, saat 3:18 pm
    Permalink

    Ablamın her tarafını tuttular hiçbir yeri tutmuyor yatalak oldu yardımcı olursanız Allah’ım razı olsun

    Yanıtla
   • Nisan 27, 2019 tarihinde, saat 9:01 am
    Permalink

    S.a benim bi sevdigim vardi ailemde hic istemiyordu onla beraber olmami ama ben istiyordum sonradan kacarak evlendik ama ailem bana muska yapmis kavusamamamiz icin hep islerimiz ters gidiyo hep engeller cikiyo bunu bozmak icin ne yapmaliyim

    Yanıtla
  • Mart 14, 2019 tarihinde, saat 7:52 am
   Permalink

   Merhaba yaklaşık iki üç senedir işlerimiz hiç iyi gitmiyor aksine tersine gidiyor bu durumda ne yapmalıyız lütfen bana yardımcı olun

   Yanıtla
  • Nisan 16, 2019 tarihinde, saat 6:47 pm
   Permalink

   Yediklerine dikkat et. Kurtul.

   Yanıtla
 • Aralık 17, 2018 tarihinde, saat 9:39 am
  Permalink

  Görüyorum ki kuran-ı kerim yoluyla insanlara yardımcı oluyorsunuz benim annem ve babam boşandılar ve biz yapılan bir çok şeyi o zaman idrak edemeyim evden ayrıldıktan sonra boşanma aşamasında idrak etmeye başladık ve bir çok kişi bize büyü yapıldığı söyledi ve bu büyüyü kaldırmaya çalışıp kaldırdıklarını söylediler bu büyülerin en çok anneme yapılmış olup ve farklı farklı büyüler yapıldığı düşüncesindeyiz ama bu büyülerden ben ve abiminde etkilendiği düşüncesindeyiz bu büyünden gerçekten emin olarak kurtulmak ve bir daha şüphe etmek istemiyoruz ve günümüzde büyüyle bu kadar çok uğraşan olması sebebiyle bizi bu büyüden kurtardıktan sonra bir da büyüye maruz kalmamız içinde yardımcı olursanız çok teşekkür ederim şimdiden allah razı olsun ben kuran sürelini daha önce kendim okudum samimi bir biçimde ama yine de arada acaba hala üzerimizde var mı diye annem söylüyor şüpheye düşmek istemesemde düşebiliyorum ve ben kapalı bir insanım namazımı normalde kılmaya özen gösteren biriydim ama şimdi bunh beceremiyorum başlıyorum ve geri bırakmamak için dua ediyorum bir gün dolduruyorum ya da dolduramıyorum ya da bir kaç gün içinde geri kılamaz oluyorum beni ibadetimden soğutan bir şey olduğunu düşünmeye başladım yardımcı olursanız sevinirim imanımı geri güçlendirmek kuvvetlendirmek istiyorum tekrardan allah razı olsun sizden

  Yanıtla
 • Aralık 19, 2018 tarihinde, saat 9:23 pm
  Permalink

  Merhabalar tam 10 aydır içimde bir sıkıntı var yürek sıkıntısı. Içim hiç ferah değil . Sıkılıyorum hiç bi şeyden keyif almıyorum . Ölmeyi düşündüm. Ailemi çok seviyorum onları gorcek gözüm yok. Geceleri uyumakta çok zorlaniyorum . Gitmediğim hastane kalmadı tıbbi yönden hiç bişey çıkmadı yardımlarınızı bekliyorum. Allah razı olsun

  Yanıtla
  • Aralık 19, 2018 tarihinde, saat 9:47 pm
   Permalink

   Merhaba Sevgili Okurumuz.
   Sizin Sorunuzdan aklıma hz. Ali’nin Yanına Gelip Ona derdini anlatanı getirdi Sizinle Paylaşayım öncelikle Sonra sizin soruya cevap arayalım beraber.
   Adamın birisi Hz. Ali’ye gelerek dedik ki:
   “O kadar dertliyim ki, çok sıkıntım var…”
   Hz. Ali:
   “İki soru soracağım, cevabını verip dermanını bulacaksın.”
   Adam: “Sor ya Ali”
   Hz. Ali:
   “Dünyaya geldiğin zaman bu dert seninle birlikte mi dünyaya geldi?”
   Adam: “Hayır.”
   Hz. Ali: “Dünyadan giderken bu dert seninle birlikte olacak mı?”
   Adam: “Hayır.” dedi.
   Hz. Ali sözünü şöyle tamamladı: “Seninle birlikte gelmeyen ve giderken de seninle birlikte olmayacak olan bir dert, senin bu kadar zamanını almamalı.
   Sabırlı ol. Yeryüzündekilere çok ümit bağlamaktansa, yüzünü âlemlerin Rabbine çevir.” işe o zaman sıkıntıların gittiğini göreceksin

   Yanıtla
   • Aralık 20, 2018 tarihinde, saat 9:00 pm
    Permalink

    Çok teşekkür ederim insallah bende ferah olucam. Bununla ilgili yapmam gereken nedir yardımınız için allah razı olsun

    Yanıtla
 • Aralık 24, 2018 tarihinde, saat 7:14 am
  Permalink

  Salam ben kardes ulkeden size yaziyorum bekarim 21 yasdayim ben yaklasik 7 haftadir kendimi iyi hissetmiyorum. En sevdiyim insanlardan hec bir sebebsjz uzaqlasmaya basladim.hayatimdaki insani cox seviyorum ama gormeye gozum yok en asla boyle biri deyildim hep awiri sevmisimdir ama bi anda hjc bi sebeb olmadan deyisdim butun bu belirtiler de benim hallerimi anlatiyor. Duwunemiyorum hicbiseyi sadece kotu bi his var icimde beni herkesden sevdiyim insanlardan uzaklasdiran. daha once boyle biwey asla yasamadim kaybetmekden korkuyorum kaybetmek istemiyorum yasadigim hisler bana kendimi cok kotu his etdiriyor lutfen bana yapmam gereken weyin ne oldugunu soylermisiniz cok kotuyum lutfen yardim yolu gosterin

  Yanıtla
 • Aralık 24, 2018 tarihinde, saat 11:25 am
  Permalink

  Acaba hangi hoca bakara süresini okadar kısa sürede okur hemde 3 defa birşey öğretiyorsunuz bari olcak birşey söyleyin

  Yanıtla
  • Aralık 24, 2018 tarihinde, saat 10:30 pm
   Permalink

   Merhaba öncelikle sayfamıza hoş geldiniz. Sevgili okurumuz sizden ricam yazımızı tekrar okumanız ve hangi dua hangi Bilgi doğrultusunda verilmiştir. Bakmanızdır. Saygılarımızla.

   Yanıtla
 • Ocak 3, 2019 tarihinde, saat 8:20 pm
  Permalink

  Merhaba her güzel başlayan işimde bir anda tersıne dönüyor her seyım artık baktım olmuyo öyle yaşamaya başladım bir hanımın ısrarı ıle bir hocayı aradım ve su yaşadıklarımı tek tek soyledı ben açıkçası tedirgınım gıdıp buyu bozdurmak konusunda ıkı arada kaldım sevdıgım ınsanla hıc anlamsızca tartışma yaşayıp ayrıldık artık yıllarca aynı seyı yasamaktan yoruldum sizce ne yapmalıyım tesekkurler

  Yanıtla
 • Ocak 13, 2019 tarihinde, saat 8:44 am
  Permalink

  Felak süresini 23 defa okusak bu bir aileye yapilan büyüyü bozarmi bpzarsa nasil dememiz gerek okuduk mesele su aileye yapilan büyüler bozulsun mu deyicez yoksa kalbimizden gecirsek olurmu ben ara bozma büyüsünü bozmak istiyorum nasil yapilicani anlatirmisiniz

  Yanıtla
  • Nisan 16, 2019 tarihinde, saat 6:49 pm
   Permalink

   Yediklerine dikkat et.sır orada.

   Yanıtla
 • Ocak 26, 2019 tarihinde, saat 8:31 pm
  Permalink

  Merhaba ben bir anda aylemden ve sevdiğim insandan nefret etmeye başladım yaşamak istemiyorum akşam uyurken sanki bişey beni gözetliyo içim rahat etmiyo karanlıkta kalmaktan çok korkuyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  Yanıtla
  • Nisan 16, 2019 tarihinde, saat 6:50 pm
   Permalink

   Yediklerine dikkat et kurtul.

   Yanıtla
 • Mart 11, 2019 tarihinde, saat 3:36 pm
  Permalink

  Merhabalar benim eşime ortağı nin büyü yaptırdığını düşünüyorum cunku yıllardır yakasını bırakmıyor borç takip yanında durmasını sağlıyor ağzını dilini bağlamış kıssada karşısında konuşamıyor yakasını bırakmıyor bana kötü davranmaya başladı üstelik hiç bir sıkıntımız yokken üstelik hamileyim yardımcı olurmusunuz hangi duaları okuyabilirim namazda kılıyorum ben lutfen yardim edin

  Yanıtla
 • Mart 26, 2019 tarihinde, saat 11:45 pm
  Permalink

  Merhaba yaptırmak üzere yeni başlanan bir büyü benzeri şeyin malzemelerini atarak sonlandırsam ve tövbe etsem pişmanım olur mu zararı olur mu lütfen acil yanıt rica ederim

  Yanıtla
 • Mart 29, 2019 tarihinde, saat 1:01 pm
  Permalink

  Takip edilmeye değer bir websiteniz var

  Yanıtla
 • Mart 31, 2019 tarihinde, saat 8:01 am
  Permalink

  Selamaleyküm kardeşim. Felak suresinden sonra okunmasını gereken duanın türkçe anlamını yazabilirseniz memnun olurum.
  Bismillahi la yeddirru maasmihi şeyun fil ardı ve la fis semai ve hüves semiul alim”

  Tşkler Allaha emanet olun

  Yanıtla
 • Nisan 5, 2019 tarihinde, saat 6:30 am
  Permalink

  Merhaba Benin 5 yıl çıktığım kız arkadaşımı ailesi sogutma buyusu ile benden ayırdı ve 5 aydır yaklaşık sesini duyamadim yüzünü goremedim her gece ruyama giriyor ve ben onu oda beni çok seviyordu kafayi yiyecem isyan etmek yerine Allaha siginiyorum ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 • Mayıs 8, 2019 tarihinde, saat 8:34 pm
  Permalink

  annemle çok gereksiz bir tartışmalar yaşıyorum hiç beklenmedik bir anda kavga ediyorum ve çok sık ayakabılarım yırtılıyo ve unutkanlık muhabbet kuşlarımın yanına gittiyimde çok fazla resmen çıldırmış gibi ötüyolar içim sıkılıyo anlamadığm şe bende büyümü var yada kim neden böyle birşey yapsın eyer yardımcı olursanız sevinirim gerçekten çok huzursuz bir hayatım var bildiyim tüm duğaları okuyorum fakat hep bir sıkıntı var buda ister istemez çocuklarıma yansımasından çok korkuyorum

  Yanıtla
 • Eylül 11, 2019 tarihinde, saat 10:32 pm
  Permalink

  Merhaba hocam ben on yilik evliyim üç tane çocuğum var eşim bizi bıraktı giti bizden nefret ediyor diyor sana tagammul edemiyorum sesini bile duymak istemiyorum çocuklarımla bazen görüşüyor ama benden nefret ediyor bu biryil oldu bizim yanımızdan gideli ne yapacam bilmiyorum bende çocuklarım için katlaniyorum ne olur bana yardım edin dua edin yuvamin düzelmesi için büyü yapilis diye büyük ihtimalle yoksa niye insan bu kadar nefret etsin çocuklarının annesinden Allah rızası için bana dua edin yardım edin çok zor bi durumdayim çok zor Allah herkesin yardımcısı olsun bizimde

  Yanıtla
 • Eylül 26, 2019 tarihinde, saat 4:59 pm
  Permalink

  merhaba . ben uzun süredir içimde daralma var nefes alamıyorum sevdiğm görüştüğüm kişi benden bi anda sebepsiz gitti ayrıldı ailesine soğuk davranıyor bide ben aşırı sinir öfke oluyo annemle çok tartışıyorm sebepsiz kızıyorum sonra pişman oluyorum .sonra rüyamda kuran sayfaları arasından muskalar bulup sayıyorum 20 kusür muska falan buldum muskanın bi tarafı siyah bi tarafı beyaz arkasında da arapça yazı vardı . rüya hocasına anlattığımda bana büyü var dedi bozdur dedi ama hocalara gitmeden kuran sürelerini okuyarak bozmam mümkün mü .ve bu görüştüğüm kişiden önce başkası bana aşık etme büyüsü yapmıştı çok sıkıntı çektim hayatımı alt üst etti büyüyü çok geç farkedip bozdurdum ama yine o kişinin yaptırdığını düşünüyorum ayırma büyüsü yapmış olabileceğinden şüpheleniyorum çünkü rüya hocası da öyle dedi aynı kişi yapmış diye yardımcı olun büyü yine yaparsa tutmaması için ne yapmam ne okumam gerekiyor Allah büyü yapanları yaptıranları da helak etsin

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir