Değişik BilgiKISSA

Kuran-ı kerim sureleri ile büyü nasıl bozulur…

Büyü nasıl bozulur diye soran ve bu konuda arayışlara giren kişinin karşısına iki seçenek çıkmaktadır. Bunlar medyumlara giderek onlardan büyüyü bozmalarını istemek ya da hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan Kuran surelerini okuyarak büyüyü bozmak.

Bu yazımızda en güvenilir ve emin yol olan Kuran surelerinin okunması ile büyü bozma uygulamalarına değineceğiz. Zira medyumlara giderek çözüm aramak hem maliyetli hem de risklidir. Ayrıca İslam büyü yaptırmayı büyük günahlardan biri olarak kabul ettiği gibi büyüden kurtulmak için medyumlara başvurmayı da hoş görmemektedir.

Büyü kendiliğinden nasıl bozulur?

Kuran sureleri veya medyumlar dışında bir diğer büyü bozma yolu daha vardır. Bu durum “büyünün kendiliğinden bozulması” şeklindedir.

Büyüye maruz kalan kişinin başına ani ve büyük bir olay gelirse bu büyük hadisenin tesiri ile büyü hükümsüz kalabilir.

Cinayet, aşk, kaza, doğum, felç geçirme, düğün ve sünnet gibi büyük törenler ile ani bazı afetlerin yaşanması büyüyü kendiliğinden bozar. Çünkü bu olaylar kişilerin ruh dünyaları üzerinde çok derin izler bıraktığı için “gerçeklik kayması”na neden olur ve büyünün tesiri kaybolur.

Büyü nasıl bozulur sorusundan önce sorulması gereken soru:Büyü belirtileri nelerdir?

Anlamsız yere büyülenmiş olduğu kuruntusuna kapılmak da en az büyüye maruz kalmak kadar tehlikelidir.

Kişinin gerçekten büyüye maruz kalıp kalmadığından emin olması gerekir. Bunun yolu da büyü belirtilerinin neler olduğunu bilmekten geçer.

İşte büyü belirtilerinin en yaygın görülenleri:

 • Yoğun uyuma isteği
  Unutkanlık durumunda artış
  Evcil hayvanların saldırgan davranması
  Her işte görülen kazalar ve her şeyin ters gitmesi
  Konuşma düzeninde bozukluk
  Çok sık eşya kaybetme
  Aşırı sıkıntı hissi ile sabırsızlık
  Ayakkabıların normalden çok daha erken yırtılması
  Yanlış kararlarda diretme ve gerçekleri bir türlü görememe

Yukarıdaki belirtilerin birkaç tanesi aynı anda ciddi biçimde görülüyorsa büyü bozma uygulamalarına vakit kaybetmeden geçmek gerekir.

Kuran sureleri ile büyü bozma uygulamasına geçmeden önce dikkat edilmesi gerekenler

Bütün dualarda olduğu gibi Kuran sureleri ile büyü bozma uygulamasında da mutlaka sureler okunmadan önce abdest alınmalıdır. Abdest alınmadan dualara başlanması doğru değildir.

Bazı kaynaklarda dua öncesi 4 rekat namaz kılınması gerektiği ifade edilmektedir. Kastedilen “4 rekatlık nafile namazı”dır. Kılınırsa iyi olur fakat kişi bu namazı eda etmeye fırsat bulamazsa da duanın tesirinde bir değişiklik olmaz.

Büyü bozma duasının yapılış zamanı sabah namazı ile gün doğumu arasındaki vakittir. Günün diğer vakitlerinde büyü bozma duasının yapılması doğru değildir.

Ayrıca duanın kıbleye dönülmüş, diz çökülmüş, eller semaya açılmış ve yalnız bir ortamda yapılması gerekmektedir.

Hangi Kuran suresi ile hangi tür büyüler bozulmaktadır?

Her büyü türünün bozulmasına vesile olan Kuran sureleri farklı farklıdır. Hangi surenin hangi büyü türünü bertaraf edeceği ile ilgili şu hususlara dikkat etmek gerekmektedir:

Bakara suresini 3 defa okumak

Daha çok mal mülk üzerine yapılan büyüleri bozmak üzere okunur. Eğer bir kişinin malına yönelik büyü yapılmışsa o kişi hiçbir ticaretten kazançlı çıkmaz. Bereketsizlik başa bela olur. Kişi bir türlü maddi bakımdan toparlanamaz. İşte böylesi durumlarda Bakara suresinin 3 defa okunması inşallah büyüyü bozar.

Rad suresini 3 defa okumak

Cinlerin daha doğrusu hüddamların musallat olduğu kişiyi bu beladan kurtarmak için okunan sure. Büyülenen kişi bu duayı okumaya çekinirse kişinin bir yakını da sureyi sesli biçimde 3 defa okuyabilir.

Tarık suresini 7 defa okumak

Daha çok genç kızlarda görülen ruhsal sıkıntıların giderilmesi amacıyla okunmaktadır. Eğer bir büyü genç kızlara yapılmışsa tesiri çok büyük olur. Çünkü genç kızlar büyü gibi şer güçlere karşı tamamen savunmasızdırlar. Bu sure ile koruyucu bir kalkana sahip olunabilecektir.

Rahman suresini 7 defa okumak

Özellikle ayırma ve soğutma büyülerini bozmak için okunmaktadır. Nohut büyüsü ve kaşık büyüsü gibi etkili ayrıma büyülerinin tesirini bir anda yok eder. Bu surenin her gün okunması durumunda karı koca arasında eşi görülmemiş bir muhabbet ortamı oluşur.

Nas suresini 12 defa okumak

Yıldız büyüsü ile tırnak büyüsü gibi bazı büyüler doğrudan doğruya insan ruhunu hedeflemektedir. Bu büyülerin tesirine kapılan kişinin bütün psikolojik durumu altüst olmaktadır. Bu surenin belirtilen sayıda okunması ile inşallah büyünün hiçbir hükmü kalmayacaktır.

Büyü bozma yolunda mucizevi bir sure: Felak suresi

Bütün İslam tarihi boyunca en sık okunan büyü bozma duası Felak suresidir. Felak suresinin konusu da yine bizzat büyü yaptırmanın kötülüğüdür.

Bilindiği üzere Hz. Peygambere bir Yahudi kadın tarafından büyü yapılmış ve büyü malzemesi olan tarak da bir kuyuya atılmıştır. Hz. Ali ve birkaç arkadaşı tarağı bulup sarılı ipleri çözdükçe Hz. Peygamber büyünün tesirinden kurtulmuştur.

Bu olay üzerine Felak suresi indirilmiş ve surede büyü yapanların şerrinden Allah’a sığınılması gerektiği vurgulanmıştır.

Gerçekten de ister kara büyü olsun ister akça büyü olsun bütün büyü türlerinde Felak suresini okumak çok müspet sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Felak suresinin de diğer surelerde olduğu gibi sabah namazı sonrası okunması gerekmektedir. Surenin okunma adeti ise 23’tür. Yani her kim ki euzubesmele çekip ardından 23 defa Felak suresini okursa inşallah kendisine yapılan her tür büyü o anda hükümsüz kalacaktır.

Büyü nasıl bozulur sorusuna İslam alimlerinden bir sure ve bir kutsi cümle okuma ile çözüm reçetesi

Pek çok İslam alimi büyünün bozulması için önce 1 defa Felak suresinin okunmasının ardından da 1 defa şu kutsi cümlenin yüksek sesle söylenmesinin çok etkili olacağını buyurmuştur:

“Bismillahi la yeddirru maasmihi şeyun fil ardı ve la fis semai ve hüves semiul alim”

İslam tarihinde el yazması eserlerde önce Felak suresini okuyup ardından bu cümleyi okuyan ve bu sayede büyüden kurtulan onlarca insanın rivayeti bulunmaktadır.

Büyü yapmak büyük günahtır

Özellikle aşk konusunda günümüzde pek çok insanın büyüye başvurduğu bilinmektedir. Oysaki büyü yapmak “kebairi ekabir” denilen büyük günahlardan biridir. Bu nedenle kesinlikle uzak durulması gereken kötü bir uygulamadır.

82 thoughts on “Kuran-ı kerim sureleri ile büyü nasıl bozulur…

 • Aslıhan

  Merhaba yapılan aşk bağlama veya muhabbet büyüleri nasıl bozulur? Hangi dualar ile

  Yanıtla
   • Oğluma yapılan bir büyü olduğunu düşünüyorum hangi dualari okumam lazım

    Yanıtla
    • Biricik

     Merhaba ben de ve annem de büyü var bunun için gerekli bakımı daha önce yaptırdım buyu olduğu ortaya çıktı annem hep hasta ben bu büyüyü bozdurmak istiyorum ama yeterince para yok elimde evde kendim nasıl bozabilir hangi büyü çeşidi olduğunu nasıl anlarım cevap verirsiniz çok sevinirim

     Yanıtla
   • Deniz

    Ayrıldığımız sevgilimize ayırma büyüsü yapıldıysa ve uzağımızdaysa uzaktan hangi duayı okumalıyız , Allah ın izniyle kurtulması için

    Yanıtla
    • Nilay

     Bir başkasına yapılan büyü de bu duaları okuyarak bozulabilir mi?büyü yapılan kişiyi görmeden okunması durumunda bozulabilir?

     Yanıtla
    • Kevser

     Merhaba Ra’d, Tarık, Rahman ve diğer sureler hakkındaki bilgilerin kaynağını söyleyebilirmisiniz

     Yanıtla
    • Eses

     Siz çözüm buldunuz mu acaba

     Yanıtla
   • Ece

    Büyüyü kimin yaptığını nasıl anlarız ?

    Yanıtla
    • Halil ibrahim demircan

     Selamun aleyküm
     Sabah namazı ile gün doğumu arasında 3 defa bakara süresini nasıl okuyacagiz .yani bakara süresini bir gün de bitiremesek te 3 gün de bitirsek yine de büyü bozulur mu ?

     Yanıtla
   • İyi günler üzerinde büyü olduğunu düşünüyorum. Konuşmalarımda aksama sürekli eşya kaybedip bulunca sanki başka birisi koymuş gibi hissediyorum. Ve unutkanlik çok fazla bunun için hangi duayı,süreyi ne kadar okumalıyım ?

    Yanıtla
  • Cimşit

   Yeşillerimize büyü yapıyorlar.

   Yanıtla
   • dilara

    ben ruyamda kac kez evimizden buyu buldum gercekten de buyu yapildigini dusunuyoruz cunki hic bir wey istediyimiz gibi gitmiyor annem hasta babam iw bulamiyor bir kac kez kismetim cikti ama sonra bir seyler oluyor ve ayiriliyoruz kismetimin bagladigini duwunuyorum bunu nasil boza biliriz

    Yanıtla
  • Aksa

   İyi akşamlar. Bakara suresinde geçen bir ayeti mi 3 kez okumalıyız. Bakara suresinin tamamını 3 kez okumak mümkün değil kısa süre içerisinde. Yanlış anlamış olabilirmiyim.

   Yanıtla
   • Meçhul asker

    Davranışından anlarsın sürekli senin moral sağlık aşk para durumunu sorar merak eder. Yaptıgı iş nasıl gidiyor izler. Bazen sen söylemediğin halde tahmin eder bazı şeyleri. Falcı değilya sende anla nerden tutturuyor diye düşün. Sana özel birşeyler getirir ye diye. Getirdiği azdır.

    Yanıtla
 • Soran

  Bız evımızde bır cok kez buyu bulduk bunların bazıları cok profesyonelce olmayan ınsanların yazdıkları kagıtlardı ama buldugumuz cok kötü büyülerde vardı ben kendım bır kere yılan buyusu yazan altında tuaf işaretlerın arapca kelımelerın oldugu bır kagıttı ailemızın başına cok kötu olaylar geldı ve en acısı cok kayıp yasadık şimdı bu yazıda dıyorkı anı gelen kacıplar sunlar bunlar bız kactane kayıp yasadık ıptal olmadı bır hocaya gıttıkoda dedıkı cok eskıden yapılan bır büyünun ekısı inanınkı caresısız artık ıslamıyette büyü gunah degılmı neden yaptıranlar çarpılmıyor neden o gunahlarların istedıklerı oluyor

  Yanıtla
  • Rabia

   Sa kardesim sana sadece sunu soyluyorum Rukye yaptir kendine yani okuttur. Guvendigim bir hoca youtube da da bulabilirsin kendisini Mehmet RUKYE yaz cikar hemen benim seanslarim devam ediyor bendeki kara buyu insallah sifama kavusacagim allah sana da sifa versin

   Yanıtla
   • Gül

    Bir başkasına yapılan büyü bir başkası bu duaları okuyarak kurtarma bilirmi

    Yanıtla
    • Yanıt alabildiniz mi acaba, benimde sorum bu

     Yanıtla
   • Ümitvar

    Kardeşim bende de en kötü bağlama büyülerinden olduğu söyleniyor. Hiçbir işim rast gitmiyor, her kısmetimi kapatmışlar. İş, evlilik vs. Tedavinin faydasını gördün mü? Gördüysen o kişinin bilgilerini paylaşabilir misin?

    Yanıtla
  • Cimşit

   Büyü yapanlar böyle şeylerle kendilerini gizliyorlar.Büyüden kurtulmak için tek yol yediklerine dikkat et.çünkü yediğimiz içtiğimiz her şeye yapıyorlar.

   Yanıtla
 • Sebahat Ülkü

  Merhabalar yaklaşık üç senedir elimi neye atsam kuruyor tüm işlerim ters gidiyor .aslında çok başarılı ve neşeli bir insandım birden bire herşey tepetaklak oldu mücadeleme devam ettim ama tüm işlerim tam olacakken alakasız bir şekilde bozuluyor .çok yorgun hissediyorum bir türlü kendimde tekrar toparlanma gücünü bulamıyorum inançlı bir insanım ama artık tersliklerden dolayı inancımı da yitirmeye başladım .hiçbir işim ilk seferde olmuyor illa zorluyor mesela bankaya gidiyorum tam benim işlemimde sistem gidiyor bu sürekli böyle olmaya başladı,değerli eşyalarımı kaybediyorum,veya anlamsız ani harcamalar çıkıyor tam nefes alıcam derken bir masraf veya külfet daha çıkıyor bunun sebebi ne olabilir lütfen bana yardımcı olun.Teşekkürler

  Yanıtla
   • Nuri Uludağ

    Ablamın her tarafını tuttular hiçbir yeri tutmuyor yatalak oldu yardımcı olursanız Allah’ım razı olsun

    Yanıtla
   • Nurgul

    S.a benim bi sevdigim vardi ailemde hic istemiyordu onla beraber olmami ama ben istiyordum sonradan kacarak evlendik ama ailem bana muska yapmis kavusamamamiz icin hep islerimiz ters gidiyo hep engeller cikiyo bunu bozmak icin ne yapmaliyim

    Yanıtla
   • Nuraltug

    Merhaba
    18 yıllık eşimle muhabbetimiz ve evliliğimiz çok iyi giderken 1 saat içinde eşim birdenbire değişti ve 1 saat öncesinde beni arayıp eve geliyorum diyen adam sonrasında iki gün eve gelmedi. iki gün sonra geldi ve yaklaşık 24 saattir hayatında biri olduğunu, ( tövbe estagfurullah) arkadaşları ile bir erkek ortamı sırasında daha önceden gördüğü ama hiç sohbetinin olmadığı, gecelik para ile kiraladığı kadınla çok eğlendiği için onunla devam etmek istediğini söyledi. her ne yaptıysam o gece eve yine gelmedi. Sabah erkenden ailemin evine gidip hiçbir sorun yok gibi annemi ziyaret edip iki saat sonra geldiğimde onları evimde yakaladım. haklı olduğum halde eşim beni dövüp sokağa attı ve zorla arabamı alıp o kadınla birlikte evi terk etti. sonrasında aynı gün yanıma gelip beni çok sevdiğini ama ona karşı koyamadığını söyleyip gitti. bir gün sonra o kadın bana benim işim bitti leşi burda yatıyor kocanın evine gelebilirsin diye telefon açtı. kocama bir şey oldu korkusuyla eve gittiğimde ikisi bana kapıyı çırılçıplak açtılar. kadın kocama sürekli emirler veriyor ve en ufak aksaklıkta ona sürekli vurup tokat atıyordu ve kocam ses etmiyordu. şimdi ise beni görünce küfür edip kaçıyor. benim evimde o kadınla yaşıyor. kadın sürekli onlara büyü yaptığımı söyleyip eşimi dolduruyormuş ve ikisi birden evde duvar diplerine işeyip ayet okuyorlarmış.
    Ben medyumlara gitmek istemiyorum. Hem maddi durumum yok hem de parayla duayı bir türlü birbirine bağdaştıramıyorum. Allah rızası için bununla ilgili fikri olan, başına gelen, yol yordam bilen varsa yardım etsin. eşim artık konuşurken kekeler ve sürekli titrer olmuş. derdim bana dönmesi değil, Allah için kurtulması. Onlara asla yaklaşamıyorum hep kaçıyorlar. ardından okuyacağım bir dua var mıdır?

    Yanıtla
  • Fikret erdem

   Merhaba yaklaşık iki üç senedir işlerimiz hiç iyi gitmiyor aksine tersine gidiyor bu durumda ne yapmalıyız lütfen bana yardımcı olun

   Yanıtla
  • Cimşit

   Yediklerine dikkat et. Kurtul.

   Yanıtla
   • Meçhul asker

    Ay tövbeler olsun şaka gibi ama eşiniz gerçekten aklı dışında şeyler yapıyor. Anne kardeş teyze toplanın gidin eve oturun mecbur kadın gidecek sonra hep birlikte aynı şeyi söyleyin kadın seni büyüledi deyin. Yalnız bırakmayın. Annesi falan onları çağırın sizde kalsınlar biraz. hergün bakara suresini sesli olarak dinleyin evde heryerde açın telefondan. Başka yolu yok sizede eşinize de üzüldüm uymadığı zaman oda çok üzülecek

    Yanıtla
 • merve

  Görüyorum ki kuran-ı kerim yoluyla insanlara yardımcı oluyorsunuz benim annem ve babam boşandılar ve biz yapılan bir çok şeyi o zaman idrak edemeyim evden ayrıldıktan sonra boşanma aşamasında idrak etmeye başladık ve bir çok kişi bize büyü yapıldığı söyledi ve bu büyüyü kaldırmaya çalışıp kaldırdıklarını söylediler bu büyülerin en çok anneme yapılmış olup ve farklı farklı büyüler yapıldığı düşüncesindeyiz ama bu büyülerden ben ve abiminde etkilendiği düşüncesindeyiz bu büyünden gerçekten emin olarak kurtulmak ve bir daha şüphe etmek istemiyoruz ve günümüzde büyüyle bu kadar çok uğraşan olması sebebiyle bizi bu büyüden kurtardıktan sonra bir da büyüye maruz kalmamız içinde yardımcı olursanız çok teşekkür ederim şimdiden allah razı olsun ben kuran sürelini daha önce kendim okudum samimi bir biçimde ama yine de arada acaba hala üzerimizde var mı diye annem söylüyor şüpheye düşmek istemesemde düşebiliyorum ve ben kapalı bir insanım namazımı normalde kılmaya özen gösteren biriydim ama şimdi bunh beceremiyorum başlıyorum ve geri bırakmamak için dua ediyorum bir gün dolduruyorum ya da dolduramıyorum ya da bir kaç gün içinde geri kılamaz oluyorum beni ibadetimden soğutan bir şey olduğunu düşünmeye başladım yardımcı olursanız sevinirim imanımı geri güçlendirmek kuvvetlendirmek istiyorum tekrardan allah razı olsun sizden

  Yanıtla
  • Cimşit

   Yediklerine dikkat et kurtul.

   Yanıtla
   • Umut

    Sevgilime benim çevremden birisi büyü yaptırmış. bana karşı çok kötü davranıyor sabırsız ne desem tahammülsüz bana karşı sevgisi de eskisi gibi degil uzaklasti benden, namazında ibadetinde olan biriydi tamamen farklı biri haline geldi ben bu duaları okusam onun adına ise yarar mı düzelir mi? Bu hangi büyüdür sizce?

    Yanıtla
    • Merhaba Sevgili okurumuz.

     islam, sünnete uygun rukiye tedavisi uygulanabilir. çevrenizde varsa yaptırabilirsiniz veya rukiye ayetlerini internetten bakıp okuyabilir, yada okutabilirsiniz. şifa allahtandır.

     Yanıtla
     • meoz

      Merhabalar, 2-3 sene öncesinde nikahıma 1 hafta kala nişan attım çok seviyordum fakat ablasının bana büyü yaptığını düşünüyorum ayrılma sebebimizde ablasıydı.Ayrıldığımızdan beri evde siyah gölgeler görüyorum, huzursuzum ve istemeden aşırı agresifleştim.Hayatıma kimseyi alamıyorum daha 28 yaşındayım ama elimi neye atsam batırıyorum.Bir medyuma gitmiştim sana muska yapmışlar domuz yağı içirmişler saç telini de mezara gömmüşler dedi büyüyü bozmak için benden çok fazla para talep etti işsizim ve o parayı verecek durumum yok.Allah rızası için yardım edin

 • Mehmett

  Merhabalar tam 10 aydır içimde bir sıkıntı var yürek sıkıntısı. Içim hiç ferah değil . Sıkılıyorum hiç bi şeyden keyif almıyorum . Ölmeyi düşündüm. Ailemi çok seviyorum onları gorcek gözüm yok. Geceleri uyumakta çok zorlaniyorum . Gitmediğim hastane kalmadı tıbbi yönden hiç bişey çıkmadı yardımlarınızı bekliyorum. Allah razı olsun

  Yanıtla
  • Merhaba Sevgili Okurumuz.
   Sizin Sorunuzdan aklıma hz. Ali’nin Yanına Gelip Ona derdini anlatanı getirdi Sizinle Paylaşayım öncelikle Sonra sizin soruya cevap arayalım beraber.
   Adamın birisi Hz. Ali’ye gelerek dedik ki:
   “O kadar dertliyim ki, çok sıkıntım var…”
   Hz. Ali:
   “İki soru soracağım, cevabını verip dermanını bulacaksın.”
   Adam: “Sor ya Ali”
   Hz. Ali:
   “Dünyaya geldiğin zaman bu dert seninle birlikte mi dünyaya geldi?”
   Adam: “Hayır.”
   Hz. Ali: “Dünyadan giderken bu dert seninle birlikte olacak mı?”
   Adam: “Hayır.” dedi.
   Hz. Ali sözünü şöyle tamamladı: “Seninle birlikte gelmeyen ve giderken de seninle birlikte olmayacak olan bir dert, senin bu kadar zamanını almamalı.
   Sabırlı ol. Yeryüzündekilere çok ümit bağlamaktansa, yüzünü âlemlerin Rabbine çevir.” işe o zaman sıkıntıların gittiğini göreceksin

   Yanıtla
   • Mehmett

    Çok teşekkür ederim insallah bende ferah olucam. Bununla ilgili yapmam gereken nedir yardımınız için allah razı olsun

    Yanıtla
 • Zernisan

  Salam ben kardes ulkeden size yaziyorum bekarim 21 yasdayim ben yaklasik 7 haftadir kendimi iyi hissetmiyorum. En sevdiyim insanlardan hec bir sebebsjz uzaqlasmaya basladim.hayatimdaki insani cox seviyorum ama gormeye gozum yok en asla boyle biri deyildim hep awiri sevmisimdir ama bi anda hjc bi sebeb olmadan deyisdim butun bu belirtiler de benim hallerimi anlatiyor. Duwunemiyorum hicbiseyi sadece kotu bi his var icimde beni herkesden sevdiyim insanlardan uzaklasdiran. daha once boyle biwey asla yasamadim kaybetmekden korkuyorum kaybetmek istemiyorum yasadigim hisler bana kendimi cok kotu his etdiriyor lutfen bana yapmam gereken weyin ne oldugunu soylermisiniz cok kotuyum lutfen yardim yolu gosterin

  Yanıtla
  • Ayhan

   S.A hocam yaşım 42 Yaklaşık 17 yıllık evliyim bundan 15 sene önce daha yeni oğlumuzu dünayaya eşim ile bir tartışmamız oldu ve beni bırakıp ailesinin evine gitti samimi bir arkadaşım gel bizim köyün cami hocasına gidelim bize hayırlı bir dua etsin diye beni o bunalımda buna ikna etti gittik hoca benden Gerekli bilgileri öğrenip yıldıznamemize bakıp eşimin çok asabi biri olduğunu benim ise gayet uysal olduğumu ve bir tülbentle okuduğu duaları eve gidip sobada yakmamı ve yazdığı kağıdı da elbisesinin bir yerine iliştirmemi istedi böylece eşim gittiği gibi gelecek ve asla benim sözümün üstüne söz söylemeyecek hatta dizimin dibinden asla ayrılmayacak idi dediklerini yaptık tabiki eşimde sağolsun iki hafta sonra geldi ve gelir gelmez beni bıçakla saldırıp elimden yaraladı her taraf kan revan içinde kalmıştı o zamandan beri denilenlerin hep tersi oldu onun sözünün üstüne söz söyleyemez bırakıp gidemez oldum ben aramız maalesef 15 senedir çok kötü ayrılma kararı aldık 5 er sene ara ile 3 kere ama olmuyor birbirimizi çok seviyoruz ama kedi köpek gibi sürekli birbirimizle demeyeyim artık hep o benimle uğraşıyor bir de kızımız oldu 8 yıl önce çocuklar da bu duruma alışkın artık aman annen görmesin aman annem duymasın yani ikimizde ne sersen geçiyoruz ne yardan biz üniversitede öğrenci olarak tanışıp aşk evliliği yapmış insanlarız evliliğimin ilk iki yılı aşk ile geçti sonrasında ise bu hoca muhabbetinden olduğunu çok iyi biliyorum ki 15 senem kavga dövüş hır gür hakaret saygısızlık ile geldi geçti Şimdi taşlandık o zaman 25 yaşımda O pisikoloji ile yaptım bir cahillik de şimdi 42 oldu yaş artık alışkanlık olmuş yaşantı şeklimiz ama kaldıramıyorum maalesef yoruldum böyle yaşamaktan 18 yıllık evli olduğum eşim ile muhabbetimiz yok bana ne önerir nasıl bir tavsiyede bulunursunuz cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim

   Yanıtla
   • Meçhul asker

    Sizde buyude olabilir çarpılma da uğrama yani olabilir eşinizin psikolojik birhastaligida olabilir.Ona hepsinden bahsedin birlikte çözüm bulun.evde Kur’an okyun ve doktorada gidin bence.sizde az sakın olun herşeyi duymayın görmeyin.evi dagitmayin aman iki yavru var

    Yanıtla
 • Tarık

  Acaba hangi hoca bakara süresini okadar kısa sürede okur hemde 3 defa birşey öğretiyorsunuz bari olcak birşey söyleyin

  Yanıtla
  • Merhaba öncelikle sayfamıza hoş geldiniz. Sevgili okurumuz sizden ricam yazımızı tekrar okumanız ve hangi dua hangi Bilgi doğrultusunda verilmiştir. Bakmanızdır. Saygılarımızla.

   Yanıtla
   • Aytül

    Merhaba rüyamda sürekli korkutup yanıma gelmeye çalışıyorlardı suanda o şekilde görmüyorum okuma yapıldı ama kollarım çizik çizik oluyor vücudumda ellerimde ve ayaklarımda uyuşma oluyor büyü olduğu söylenmişti muska ve su yaptırdım daha kötü oldum denize gidip attım ama üstümde büyü var sürekli hastalanıyorum acaba hangi duaları okuyup ne yapmam gerekiyor bu büyünün bozulması için

    Yanıtla
  • levent

   Sana süremi vermis otur oku toplam 5-6 saat sürer sen bakara suresindeki hikmeti biliyomusun?

   Yanıtla
 • Merhaba her güzel başlayan işimde bir anda tersıne dönüyor her seyım artık baktım olmuyo öyle yaşamaya başladım bir hanımın ısrarı ıle bir hocayı aradım ve su yaşadıklarımı tek tek soyledı ben açıkçası tedirgınım gıdıp buyu bozdurmak konusunda ıkı arada kaldım sevdıgım ınsanla hıc anlamsızca tartışma yaşayıp ayrıldık artık yıllarca aynı seyı yasamaktan yoruldum sizce ne yapmalıyım tesekkurler

  Yanıtla
 • Ramazan

  Felak süresini 23 defa okusak bu bir aileye yapilan büyüyü bozarmi bpzarsa nasil dememiz gerek okuduk mesele su aileye yapilan büyüler bozulsun mu deyicez yoksa kalbimizden gecirsek olurmu ben ara bozma büyüsünü bozmak istiyorum nasil yapilicani anlatirmisiniz

  Yanıtla
  • Cimşit

   Yediklerine dikkat et.sır orada.

   Yanıtla
 • Merhaba ben bir anda aylemden ve sevdiğim insandan nefret etmeye başladım yaşamak istemiyorum akşam uyurken sanki bişey beni gözetliyo içim rahat etmiyo karanlıkta kalmaktan çok korkuyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  Yanıtla
  • Cimşit

   Yediklerine dikkat et kurtul.

   Yanıtla
   • Umutsuz

    Sn. Cimşit ,sürekli ,”yediklerine dikkat et “demissiniz de,eger kocaniza annesi ,her gorustuklerinde yedirip iciriyorsa ve kocanız da buyuye inanmiyorsa ve her seferinde daha cok uzaklasip,surekli sizi duymuyor, dinlemiyir,onemsemiyor,ayni ev içinde göz goze bile gelmiyorsaniz,her cumleniz batiyor ve kivilcim sacar gibi ters geliyorsa birbirinize, yedik ictiklerine yeme icme gitme diyemiyorsan,desen de ,ki soylediyseniz annesinin yaptıklarını ,hala inanmiyorsa ,elden ne gelir? Yeme icme devam ettikce,elden ne gelir sorarim size? Yine cevap ayni mi? Bu bir hastalik,nefsin hastaligi,yapirmaktan vaz gecirtmedikce Allah,veya yaptirdiklarini hukumsuz kilmadikca,hersey nafile. Yalniz Allah’in dedigi olur. Asil “Sır” burada. Baska sir var mi?

    Yanıtla
    • Meçhul asker

     Sevgili umutsuz kardeşim benimkide eşin sana büyü yaptırdı bizi görmüyorsun diyerek alıp alıp hocaya götürüyor . eşim de elinde ne varsa onlara veriyor ve bana da ailem senden cok çekti diyerek birde hakaret ediyor.cildircam sanki valla onların yaptıkları beni tutuyir hep hastayım.hani birşey yapsam uzulmeyecegim.gordugun gibi burada çözüm arıyorum atık peygamber efendimizin ettigi beddua dan edecem tükendim

     Yanıtla
 • Firdevs

  Merhabalar benim eşime ortağı nin büyü yaptırdığını düşünüyorum cunku yıllardır yakasını bırakmıyor borç takip yanında durmasını sağlıyor ağzını dilini bağlamış kıssada karşısında konuşamıyor yakasını bırakmıyor bana kötü davranmaya başladı üstelik hiç bir sıkıntımız yokken üstelik hamileyim yardımcı olurmusunuz hangi duaları okuyabilirim namazda kılıyorum ben lutfen yardim edin

  Yanıtla
  • F

   Selam ben Azeriyim büyüleri nazarları bozma konusunda size yardım edicem çayınıza 1 çay kaşığı elma sirkesi katin ayilece için evde sesli Bakara suresini dinleyin. Üzerlik çörekotu tuz defne tütsüleyin evinizde. Her yeri elma sirkeli suyla silin. Kapıları pencereleri elma sirkesi su ve defneni kaynatip onun suyuyla silin. Her gün 7 defa Fatiha İhlas ayetel kürsi felak nas inşirah okuyun. Her gün 7 defa sesli Ezan dinleyin. Göreceksiniz inşAllah nazarlar büyüler bozulacak amin. Banada dua etmeyi unutmayin. Her şey Allahdan. Kapı başında üzerlik çörekotu defne asın kese yapın asın.

   Yanıtla
 • Merhaba yaptırmak üzere yeni başlanan bir büyü benzeri şeyin malzemelerini atarak sonlandırsam ve tövbe etsem pişmanım olur mu zararı olur mu lütfen acil yanıt rica ederim

  Yanıtla
 • eve ozel ders

  Takip edilmeye değer bir websiteniz var

  Yanıtla
 • Gül

  Selamaleyküm kardeşim. Felak suresinden sonra okunmasını gereken duanın türkçe anlamını yazabilirseniz memnun olurum.
  Bismillahi la yeddirru maasmihi şeyun fil ardı ve la fis semai ve hüves semiul alim”

  Tşkler Allaha emanet olun

  Yanıtla
  • Umutsuz

   Sn. Cimşit ,sürekli ,”yediklerine dikkat et “demissiniz de,eger kocaniza annesi ,her gorustuklerinde yedirip iciriyorsa ve kocanız da buyuye inanmiyorsa ve her seferinde daha cok uzaklasip,surekli sizi duymuyor, dinlemiyir,onemsemiyor,ayni ev içinde göz goze bile gelmiyorsaniz,her cumleniz batiyor ve kivilcim sacar gibi ters geliyorsa birbirinize, yedik ictiklerine yeme icme gitme diyemiyorsan,desen de ,ki soylediyseniz annesinin yaptıklarını ,hala inanmiyorsa ,elden ne gelir? Yeme icme devam ettikce,elden ne gelir sorarim size? Yine cevap ayni mi? Bu bir hastalik,nefsin hastaligi,yapirmaktan vaz gecirtmedikce Allah,veya yaptirdiklarini hukumsuz kilmadikca,hersey nafile. Yalniz Allah’in dedigi olur. Asil “Sır” burada. Baska sir var mi?

   Yanıtla
 • ali

  Merhaba Benin 5 yıl çıktığım kız arkadaşımı ailesi sogutma buyusu ile benden ayırdı ve 5 aydır yaklaşık sesini duyamadim yüzünü goremedim her gece ruyama giriyor ve ben onu oda beni çok seviyordu kafayi yiyecem isyan etmek yerine Allaha siginiyorum ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 • serkam güç

  annemle çok gereksiz bir tartışmalar yaşıyorum hiç beklenmedik bir anda kavga ediyorum ve çok sık ayakabılarım yırtılıyo ve unutkanlık muhabbet kuşlarımın yanına gittiyimde çok fazla resmen çıldırmış gibi ötüyolar içim sıkılıyo anlamadığm şe bende büyümü var yada kim neden böyle birşey yapsın eyer yardımcı olursanız sevinirim gerçekten çok huzursuz bir hayatım var bildiyim tüm duğaları okuyorum fakat hep bir sıkıntı var buda ister istemez çocuklarıma yansımasından çok korkuyorum

  Yanıtla
 • Mihrican

  Merhaba hocam ben on yilik evliyim üç tane çocuğum var eşim bizi bıraktı giti bizden nefret ediyor diyor sana tagammul edemiyorum sesini bile duymak istemiyorum çocuklarımla bazen görüşüyor ama benden nefret ediyor bu biryil oldu bizim yanımızdan gideli ne yapacam bilmiyorum bende çocuklarım için katlaniyorum ne olur bana yardım edin dua edin yuvamin düzelmesi için büyü yapilis diye büyük ihtimalle yoksa niye insan bu kadar nefret etsin çocuklarının annesinden Allah rızası için bana dua edin yardım edin çok zor bi durumdayim çok zor Allah herkesin yardımcısı olsun bizimde

  Yanıtla
 • hanife teke

  merhaba . ben uzun süredir içimde daralma var nefes alamıyorum sevdiğm görüştüğüm kişi benden bi anda sebepsiz gitti ayrıldı ailesine soğuk davranıyor bide ben aşırı sinir öfke oluyo annemle çok tartışıyorm sebepsiz kızıyorum sonra pişman oluyorum .sonra rüyamda kuran sayfaları arasından muskalar bulup sayıyorum 20 kusür muska falan buldum muskanın bi tarafı siyah bi tarafı beyaz arkasında da arapça yazı vardı . rüya hocasına anlattığımda bana büyü var dedi bozdur dedi ama hocalara gitmeden kuran sürelerini okuyarak bozmam mümkün mü .ve bu görüştüğüm kişiden önce başkası bana aşık etme büyüsü yapmıştı çok sıkıntı çektim hayatımı alt üst etti büyüyü çok geç farkedip bozdurdum ama yine o kişinin yaptırdığını düşünüyorum ayırma büyüsü yapmış olabileceğinden şüpheleniyorum çünkü rüya hocası da öyle dedi aynı kişi yapmış diye yardımcı olun büyü yine yaparsa tutmaması için ne yapmam ne okumam gerekiyor Allah büyü yapanları yaptıranları da helak etsin

  Yanıtla
 • Dilek

  İyi günler biz 4 kardeşiz hepimize yuvaları bozulsun diye amcamin hanimi buyu yaptırmış ben evlendim ayrildim abim ve kardeşim şu an evli ama onlarında evlilikleri sallantıda çıkmazdayiz lütfen bize yardım edin

  Yanıtla
  • Meçhul asker

   Kardeşim açıkça gidin kendisine kardeş yenge durumu anlatın.olmazsa annelerine anlatin anneler çocuklarını iyiliğini ister.bos yere birbirlerinde kusur aramaz neden kavga ettiklerini anlarlar

   Yanıtla
 • İsimsix

  Hocam selamın aleyküm Allah rızası için bana yardımcı olun. Ben çok müşkül durumdayım. Ben sevdiğim adam bana geri dönsün diye büyü yaptırdım. Yemin ederim niyetim iyi niyetliydi. Zamanında çok acı çekmiş mutsuz olmuştu ben ona eş gözüyle baktım, onunla mutlu bir yuvam olsun istedim. Biz ayrılırken bana seni 2 ay sonra arayacağım demişti ben de bu süre zarfında hem çok dua ettim hem de bir anlık nefsime uyup büyü yaptım. Dediği gibi 2 ay sonra geldi ve barıştık. Şu an çok mutluyuz ama ben çok pişmanım . Ben bu büyüyü nasıl bozabilirim ? Ahiretim gerçekten mahv mı oldu? Hocam köpek gibi pişmanım. Büyüyü yapan medyumdu. Yaptığım büyü öyle saçla kanla olan bir şey değil muska verdi bana 43 gün sonra bekle sonra göm dedi.itikatlı Başka bir hocaya sordum baktı büyü falan yok adamın üstünde dedi.Seni kendi iradesiyle seviyor dedi ona asla Zarar vermek yada birinden ayırmak için büyü yapmadım.Ben mutlu olsun diye yaptım.niyetim Salih’i.Ama yemin ederim çok dua ettim hep Allahtan istedim. Şimdi napmalıyım? Var mı bir yolu eğer ahiretim elden bir ölümlü için gidecekse ben o ölümlüden Allah rızası için vazgeçerim. Ama çok pişmanım hocam. Allah beni affetsin. Ben ona karşı çok mahçubum çok pişmanım. Nasıl huzuruna çıkacağım. Ne olur hocam bana dönüş yapabilirseniz sevinirim.

  Büyüyü bozmak için tekrar o medyuma mı gitmem gerekiyor ? kendi yaptırdığım büyüyü nasıl kendim bozabilirim. Sevdiğim adama itiraf etmeli miyim? Ya da büyüyü bozup tövbe edip benle Allah arasında mı kalsın? Bildiğim tek şey iyi niyetli yaptım. Ne intikam ne uğruna ne ne de zarar görsün istedim ki zaten kaldı ki sevdiğim adam büyüden ötürü bir zarar görmedi ben kendi içimde huzursuzluk yaşıyorum imanım kaldırmıyor bunu . Allah’ın huzurunda Namaz kılarken çok mahçup hissediyorum kendimi sevdiğim adamın gözlerine bakarken çok utanıyorum durduk yere gözlerim doluyor. Hocam eğer sevdiğim insanı Rabbim benim için takdir etmişse ve hayırlısı ise bana nasip etsin yok değilse büyü ile yanımda ise istemiyorum. Bunun acısını çekerim ama ahiretimi mahvedemem ne olur yardım edin ne olur…:(

  Yanıtla
  • Büyü yapmak büyük bir günah ve kabul edilemez en büyük günahlardan birisi. Allah affetsin

   Yanıtla
 • Ayse

  Ben 16 senedir evliyim ve Malesefki ögrendimki esim yabanci bi bayanla bereber ve cocugu var,,,hatta o kisiyle Imam nikahi bile kiymislar,,ve Ben iki senedir cok acilar cekiorum ve Malesefki biz esimle ne ayrila Bilioruz ne Beraber olabiliouz….ve Ben iki senedir cok bunalimdayim….Ben esimin buyu altinda oldugunu dusunuorum…bana Bu konuda Yardimci olabilrimsiniz?

  Yanıtla
 • Hatice 22 yaşındayım annem 12 sene önce vefat etti babam evlenmek zorunda kaldı bu üvey annem kaç defadır büyü yapıyor bir iki kere bozdum ama yine yapmaya devam ediyor evde küçük kğçük kagıtlar da dedişik kagıtlar da kadın figüranı arapça yazılar işte yemege koyduğunu da düşünüyorum ama ispat edemiyorum nas Felak ayetül kürsi bunların hepsini okuyorum 2 tane erkek kardeşim var büyük olanın psikolojisi bozulmuş ben de iyi degilim ne yapman gerektiğini söyleyin

  Yanıtla
 • rümeysa

  Merhaba,
  2 gündür üzerimde bir ağırlık,halsizlik var ve sanki birisi boynuma elini koymuş gibi hissediyorum.dün gecede 3 harfliler ile ilgili korkunç bir rüya gördüm.Bugünde aynı şekilde halsizlik var.Üzerimde büyü olduğunu düşündüm.Yardımcı olursanız sevinirim.

  Yanıtla
 • Poyraz

  Merhaba
  2 senedir ailemle hiç huzurum yok muhabbet dahi edemiyoruz ailemin söylediği her söz sanki beni tersliyolarmış gibi geliyo devamlı tartışıyoruz iş kurmak istiyorum maddi imkanım var ama kardeşlerimle bir araya gelemiyoruz konuşamıyoruz aramızda sorun sıkıntıda yok ama tanıdığım birisi ailemizi yakından tanıyan birisi geçmişten beri bizim iş güç sahibi olmamızı istemiyor ilerlememizi istemiyor ve o kişinin daha öncelerden başkalarına büyü yaptırdığını muska yağtırdığını duymuştum bize karşı da böyle bişey yapmışmıdır diye şüpeleniyorum ne yapmam gerekiyor rica etsem yardımcı olabilirmisiniz

  Yanıtla
 • Kevser

  Merhaba Ra’d, Tarık, Rahman ve diğer sureler hakkındaki bilgilerin kaynağını söyleyebilirmisiniz

  Yanıtla
 • nermin

  hayirli geceler ailemize muska yapilmis yapanda hocalarin hocasiymis bu muskayi nasil bozabiliriz acil lutfen

  Yanıtla
 • Meçhul asker

  Herkesin derdi ayrı ayrı.esimin annesi yaşadığı müddetçe eşimi hocalara taşıdı durdu.anne öldü yerini oğlu devraldı.o nasıl hoca ise sürekli benim büyü yaptığımı eşimi onlardan uzaklaştırdığı mi söylüyor eşimin yüzü hep eğik hep bana kindar durumda. Malı ve parası benimle değil kardeşi ile birlikte siz düşünün nasıl bağlamışlar.cocugu düşünmüyor kardeşini düşünüyor.bisim evi değil anasının evini düşünüyor oraya yapılacak edilecekleri sıralıyor.sanki benimle yaşamıyor bendusman.buyu yaptırmadım hiç alakam da olmadı en çok buna üzülüyorum.bana bir çözüm yokmu

  Yanıtla
 • Ercan

  Merhaba kahve fali bakildi falda büyü olduğu isten sürekli ayrildigim huzurun bozulmasi maddi sikintilar cekip ayrilmamiz icin huzursuzluk olmasi icin büyü yapildigi söylendi ne yapmam lazim büyüyü nasil bozarim faldaki cikanlar doğru

  Yanıtla
 • yavuz

  Merhaba!
  fatihte bir cami hocasına anne adını ve doğum tarihimi verdim, ve
  “”
  Asiri nazar ve goz var uzerinde 1 buyu 4 musallat var nasip ticari isleri ters gidiyor ailesinede yapilan buyu gorunuyor geceleri daraliyor bulunan yazilari yaktığı icin carpilmis yorgun kalkiyor is hane aile huzursuzlugu icin ugradilmis aileyle ugrasilmis buyu yapilmis yorgun kalkiyor okunacak evlerinde sıkıntı gorunuyor okunacak””

  nasıl bu kötülükleri def edebilirim bana yardımcı olurmusunuz…..

  Yanıtla
 • Ferda

  Merhabalar 6 senelik evliyim esim isten atildgindan beri ruhsal cokuntide ilgisiz sevgisiz sürekli ağır konuşuyor ve büyü olabilrmi dye dusunuurm.merhsmetli insan gitmis sanki zalimin bri gelmis. Robot gbi sanki yasamiurmsus gibi benmle dertleşmek yerine kız olan arkadslaryla unutmaya. Cakisiyr beni adeta yok sayıyor .kotu dawrandginin farknda ama yinede buna dewam ediyor sürekli kin nefret kusuyor.ne yapmalıyım

  Yanıtla
 • Ferda

  Ayrıca kizim doğduktan sonra hep ruyalarmda uc harfli gibi şeyler goruyrdm rüyamda degsik suretli ve karanlık şeyler benm üstüme gekiyrdu ve etrafımda insanlr olmasna ragmen sadece ben gorebikiyrdm onları .ara byke grdm hep

  Yanıtla
 • Hayırlı günleriniz olsun öncelikle bu konuda bilgisi olan allah rızası için meğil atabilir mi ne yapacağım konusunda sayfayı okudum büyü belirtileri konusunda ayakkabının erken yırtılması dışında hepsi var çok sevdiğim bir abim kendisini hangi sureyi okursak normal haline gelir yanında Kuran’ı Kerim okuyamıyoruz kaçıyor hergün bir önceki günden daha beter bir hale geliyor eridi kendisine bşy yapmasın dan korkuyoruz allah rızası için ne yapabiliriz bilgisi varsa hangi süreleri okumalıyız iCloud um ( sedainan14@icloud.com )

  Yanıtla
 • Oğuzhan ÇELİK

  Öyle şey olur mu yahu, Hz. Hamza’yı şehit eden Vahşi bile tevbe ederek Tertemiz bir Müslüman olarak öldü Allah’ın izniyle. Tevbe kapısını kapatmışsınız bu kişiye. Bunu yazan her kimse siz tevbenizden vazgeçmeyin, pişmanlığınızı açık yüreklilikle Allah’a anlatın af dileyin. Büyük günahtasın demek Allah’ın El-Afüvv sıfatını ezmek olur haşa.

  Yanıtla
 • F

  Selam. Büyüden şübhe ediyirsanız eğer çaya suya elma sirkesi ve 1 adet defne yaprağı atin ayilece için evde sesli Bakara suresi dinleyin. Evde üzerlik adaçayi defne yakın tütsüleyin. Bütün evi dip köşe elma sirkesi ve gül yağıyla silin. Bütün elbiselerinize elma sirkesi damlatın. Rahman Vakia Fetih Yasin okuyun her gün okuyun. FELAK NASI 41 DEFA SUYA OKUYUB AYİLECE İÇİN.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir