büyü nasıl anlaşılır 7 çok önemli belirti işte detaylarıyla.

Büyü nasıl anlaşılır sorusuna el yazması kitaplardan yanıtlar

Büyü üzerine yazılan kitapların hemen hemen hepsinde büyü belirtileri nelerdir, büyü nasıl anlaşılır gibi soruların yanıtları bulunmaktadır. Bu önemli bilgiler genellikle kitabın son bölümünden bir önceki kısımda geçmektedir.

Bu tarz eserlerde bütün büyü türleri hakkında bilgi verildikten sonra “Büyü nasıl anlaşılır?” konusuna geçildiği için çoğu zaman bu bölümün hiç okunmadığı da olmaktadır.

Halbuki bir durumun nasıl olduğunu tespit etmeden önce onun gerçekten var olup olmadığına bakmak gerekir.

İşte bu yazımızda büyü nasıl anlaşılır, diye sorduk ve el yazması kitaplardan tespiti en çok kolaylaştıran 7 madde derledik.

Bu maddelerin dikkatli okunup ayrıntılı biçimde analizi ile büyünün varlığı kesin olarak tespit edilebilecektir. Ancak sağlıklı bir sonuca ulaşmak için sıralanan 7 belirtilerden en az 4 tanesinin görülmesi gerekmektedir.

İşte büyünün tespitine yarayacak kesin işaretler:

Büyü nasıl anlaşılır 1

 1. Kendisine büyü yapılan kişiye karşı ev hayvanlarının bütün davranışları değişir
 2. Kendisine büyü yapılan bir kişinin çevresinde bulunan ev hayvanlarının saldırganlığı artar. Bazen de bu hayvanlar büyülenmiş kişi ile aynı ortamda bulunmaktan ötürü müthiş rahatsızlık duyar.
 3. Bilindiği gibi hayvanlar ile insanların algı eşikleri birbirinden farklıdır. İnsanın duymayacağı sesleri duyabilir, insanın fark edemeyecekleri kokuların ayrımına varabilirler.
 4. Hayvanların deprem gibi bazı doğal afetleri önceden hissetmelerinin sebebi de bu belirtilen özellikleridir.
 5. Hayvanlar, insana büyü yapıldığında da aynı biçimde deyim yerindeyse ” erken uyarı sistemi” gibi görev üstlenmektedir. Yani evcil hayvanların bir kişiye karşı anormal davranışlar sergilemesi büyü belirtisi olabilmektedir.

Büyü nasıl anlaşılır 2

Üzerinde büyü olan kişi sürekli uyuma isteği taşır fakat asla uykuya doymaz

Büyünün bilinci ve bedeni yavaşlatıcı etkisi vardır. Bu nedenle büyüye maruz kalan insanların en fazla hoşlandıkları şey uyumaktır.

Günde en az 10-12 saat uyuyan ya da sabahları bir türlü uyanmayan kişilerin belli bir sağlık sorunları yoksa büyülenmiş olma ihtimalleri çok yüksektir.

Büyü sadece kişilerin uyku süreleri üzerinde etkili değildir. Uykunun niteliği ve görülen rüyaları da doğrudan etkilemektedir.

Büyüye maruz kalan kişi çoğu zaman çok derin uykuya dalar. Yani gözünü kapatması ile uyuması bir olur. Genellikle büyülenmiş kişiler rüya görmezler. Görseler bile çok az kısmını hatırlarlar.

Özellikle kara büyülerden etkilenen kimi insanlarda ise ifade ettiklerimizin tam tersi bir süreç yaşanmaktadır. Yani huzursuz geçirilen geceler ve karmakarışık rüyalar söz konusudur. Bir rüyanın sürekli ve rahatsız edici biçimde tekrarı da büyü işareti kabul edilmektedir.

Büyü nasıl anlaşılır 3

Büyünün varlığı bulunulan mekandan da anlaşılabilir

Büyünün tesirli olduğu ev, iş yeri gibi mekanlarda daima karanlık ortam ve kasvetli bir hava vardır.

Birçok büyü uzmanı büyünün bulunduğu ortama girer girmez buraya sinmiş “koku”dan büyüyü tespit edebilmektedir. Fakat sembolik bazı verilerle bu ortamlarda büyünün varlığını tespit etmek uzmanlık gerektiren epey zor bir uğraştır.

Ancak genel olarak büyünün bulunduğu yerlerde şu özelliklerin bulunduğunu ifade etmek mümkündür:

Büyü yapılan ortamlarda rutubet kokusu vardır. Normal rutubetten farklı olarak havada acımsı bir koku sezilir.

Büyü yapılmış bir ortamın ışıklandırması ne kadar iyi olursa olsun karanlık her zaman aydınlıktan daha baskındır. Aynı durum havalandırma için de geçerlidir. Kesif ve insanı rahatsız eden hava da büyü belirtisi olarak kabul edilebilir.

Bazı büyü uzmanları karınca ve sinek gibi küçük canlıların bir evde ani ve yoğun olarak görülmesini büyü belirtisi kabul etmiştir.

Büyü nasıl anlaşılır 4

Kendine büyü yapılan kişinin şahsi eşyaları çok sık kaybolmaktadır

Ev anahtarlarını evde unutup kapıyı çekmek ya da araba kontağını üzerinde unutup arabadan uzaklaşmak gibi nispeten az zarar veren unutkanlıklar büyülenmiş olmanın ilk işaretleridir.

Süreç biraz daha ilerlediğinde en elzem şeyler bile unutulmaya başlanır. Bu süreç o kadar ileri boyutlara varır ki kişinin kendisi dahi kendisinden rahatsız olur.

Bazen dışarı çıkılmadığı ve evde oturulduğu halde göz önündeki eşyalar kaybolmaktadır. “Daha demin buradaydı, nereye gitti?” cümlesi büyüye maruz kalan kişilerin en sık sarf ettikleri cümle kalıplarından biridir.

Kaybolan bu eşyaların bulunma serüveni de en az kaybolma serüveni kadar ilginçtir. Kayıp eşya sanki birisi tarafından oraya bırakılmış gibi bir anda görünür olmaktadır. Yani kişi eşyanın kaybolmasına şaşırdığı gibi bu sefer de bulunmasına şaşırmaktadır.

Büyü nasıl anlaşılır 5

Büyülenmiş kişiler su, cam gibi saydam varlıkların olduğu yerde çok fazla sakarlaşırlar

Büyüye maruz kalan kişilerin saydam varlıkların yanında eli ayağı birbirine dolaşır. Neredeyse bütün yeteneklerini yitirirler. En küçük hareketi dahi yapamayacak kadar sakarlaşırlar.

Bu sakarlığın sebebi, saydam varlıkların “geçirgen özellikleri” ile büyünün “ketumluğa dayanan yapısı”nın iki zıt kutup gibi birbirini itmesidir.

Eğer büyülenmiş biri ile havuza ya da denize giderseniz o gününüzün mahvolacağından emin olabilirsiniz. Çünkü suyun saydamlığı kişiyi o kadar yoğun etkileyecektir ki gruptaki hiç kimse eğlenmeye fırsat bulamayacaktır.

Büyü nasıl anlaşılır 6

Büyüye maruz kalan kişiler yoğun bir dalgınlık içine düşerler

“Ne durup düşünüyor böyle?” “Dakikalardır bir şey yapmadan öylece kalakaldı.” gibi ifadeler büyüden etkilenen insanlar için sıkça dile getirilmektedir.

Bu kişilere “Ne düşünüyorsun?” diye sorulduğu zaman cevap çoğunlukla “Hiçbir şey…” biçiminde olmaktadır.

Büyü herhangi bir insanı etkilediğinde onun bilincini tahrif eder ve ruhu boşluğa düşürür.

İşte büyülenmiş kişinin verdiği “hiçbir şey” cevabı bu ruh boşluğunun dile getiriliş halinden başka bir şey değildir.

Büyü nasıl anlaşılır 7

Kendisine büyü yapılmış birisinin yanında Kuran okunduğunda kişi çok huzursuz ve tedirgin olmaktadır

Yüzyıllardan beri büyü bozmak için okunan Kuran sureleri vardır. Gerçekten de Felak suresi ile Tarık suresi okunduğunda en tesirli büyülerin dahi hiçbir hükmü kalmamaktadır.

Kuran, Allah kelamıdır ve bu nedenle her türlü büyünün ve tılsımlı sözcüğün çok üstünde bir etkiye sahiptir.

Kendisine büyü yapılmış kişi Kuran okunan bir ortama girdiğinde oldukça huzursuz olmaktadır. Fakat bu huzursuzluk, kısa bir süre sonra yerini huzura bırakacaktır. Çünkü Kuran ayetleri büyüyü kesin bir şekilde bozacak ve kişiye manevi güç verecektir.

Önemli bir uyarı ve tavsiye

Büyünün nasıl anlaşılabileceğine dair 7 madde sıraladığımız bu yazımızı önemli bir uyarı ve tavsiye ile bitirmek istiyoruz.

 1. Unutmamak gerekir ki büyü yapmak büyük günahlardan biridir ve dinen kesin bir şekilde yasaklanmıştır.
 2. büyülerden kurtulmak için her zaman dua etmek gerekir ve Kuran-ı kerim okunmalıdır.

büyü nasıl anlaşılır 7 çok önemli belirti işte detaylarıyla.” için 18 yorum

 • Mayıs 13, 2019 tarihinde, saat 2:18 pm
  Permalink

  Ben çocuk esirgeme yurdunda büyüdüm. Babamı hiç tanımadım. Yıllardır bir koruyucu ailede evlatlığım. Geceleri korkularım ve cinleri görmeye başlamıştım. İnternetten büyü çözen hoca araştırırken Çaresizler Danışmanlık Bürosu diye bir şey denk geldi neyki bu diye girdim baktım ve aradım. Sıkıntılarımı anlattım ve ailemi bulmak istediğimi söyledim. Bu Danışman kişiden allah razı olsun ailemide sıkıntılarımıda giderdi. Sıkıntılı insanların ulaşmasını öneririm.

  Yanıtla
  • Aralık 9, 2019 tarihinde, saat 4:38 pm
   Permalink

   Çocuğuma büyü veya muska yapıldığını düşünüyorum bana yardımcı olabilir misiniz. Allah böyle kötü şeylerle uğraşanları bildiği gibi yapsın

   Yanıtla
  • Şubat 15, 2020 tarihinde, saat 7:04 pm
   Permalink

   Merhabalar:benim de cokkk sikintilarim var;fizyolojik,psikolojik v.s.cokkk halsizim,surekli uykum var hep uyuyorum,kafam karmakarisik,ailelelerini,esim le kendimle cok sorunlarim var..yardim edin lutfen bana…

   Yanıtla
   • Nisan 16, 2020 tarihinde, saat 2:49 pm
    Permalink

    Hocam 39yaşındayım birtürlü kısmet bulup evlenemiyorum yanlız yaşıyorum acaba kötü bir enerji olabilirmi üzerimde nasılsın nasılsın hocamnumarımı yazıyırum

    Yanıtla
    • Temmuz 12, 2020 tarihinde, saat 4:00 pm
     Permalink

     2 gündür mutfakta leş gibi birşey kokuyor bütün mutfağı kaldırdım sildim temizledim sirkeli suyla sirke kuruduktan sonra koku gelmeye devam etti, ancak eşim koku olmadığını söylüyor. Memleketten uzaktayım biri gelip bişey yapamaz ancak uzaktan büyü yapılır mı ve 1 haftadır da eşimle çok sık kavga ediyoruz , 1 yaşında bebeğim var ona karşı da aşırı tahammülsüzüm. Sizce bu büyü müdür?

     Yanıtla
     • Ağustos 21, 2020 tarihinde, saat 3:22 pm
      Permalink

      belkide maruz kaldığın ataerkil durumlardan sıkılmışsındır sadece. Ailede tüm sorumlulukların üstüne atılmasıyla ve her şeyin senden beklenmesiyle ilgili de olabilir. her şey büyü veya nazar demek değildir böyle adlar koymadan önce gerçekten sosyal bağlar arasında neyin kimin suçu olduğu düşünülmesi gerekilen konular arasında…

     • Eylül 17, 2020 tarihinde, saat 3:25 pm
      Permalink

      Merhabalar benim kız kardeşim bir buçuk yıllık evli bir anda eşiyle arası bozuldu çok seviyolardı birbirlerini sürekli kavga ediyorlar kız kardeşim çok mutsuz uyuyor sürekli ve asileşti kaynana ve görümcesi de kötü davranmaya başladılar bir anda sebepsiz yere acaba onlarda büyü olup olmadığını nasıl anlayabiliriz lütfen ulaşır mısınız bana!

 • Kasım 29, 2019 tarihinde, saat 3:37 pm
  Permalink

  Mrba.ben iranlı biriyim.amcamin kizi benden ayrildiktan sonra sürekli bana büyü yapiyorlar.bir tek allaha siğinmişim ve onun eteğinden yapişmişim.dualarinizi istiyorum.allah sizden razi olsun

  Yanıtla
  • Şubat 24, 2020 tarihinde, saat 4:40 pm
   Permalink

   Tarık süresini ve felak süresini kaç defa ne kadar zaman okumalıyız bir başkasının adıyla okunurmu

   Yanıtla
   • Ağustos 9, 2020 tarihinde, saat 5:41 am
    Permalink

    Merhaba. Ben de Kocama buyu yapildigini dusunuyorum. Surekli bir ugursuzluk var. Her isi zor oluyor. Neye el atsa elinde kaliyor. Ben namaz kiliyorum. AMA o inancsiz yaklasiyor. Zor gubler geciriyoruz. Yapdigi isden menfaat elde edemiyor.

    Yanıtla
 • Haziran 8, 2020 tarihinde, saat 12:45 pm
  Permalink

  Halıdaki çıkmayan lekeler ne anlama geliyor ne yapmalıyız

  Yanıtla
 • Haziran 30, 2020 tarihinde, saat 9:57 pm
  Permalink

  2 aylık evliyim eşim bı anda değişti ona büyü yapıldığını düşünüyorum nasıl anlarım nasıl bozarım yardımcı ol hocam

  Yanıtla
 • Temmuz 1, 2020 tarihinde, saat 7:22 am
  Permalink

  Selamün aleyküm. sürekli huzursuzluk ve kavganın olduğu bir aile ortamında büyüdüm. Ailemin ve benim işlerim hiç rast gitmiyor. Devamlı uyku modundayım. Neye elimi atsam elimde kalıyor. Çok çaresiz durumdayım, ailece perişan durumdayız. Hocam lütfen bize bir yol gösterin.
  teşekkürler.

  Yanıtla
  • Eylül 5, 2020 tarihinde, saat 3:20 pm
   Permalink

   Selam ben kırk iki yaşındayım yirmi yıllık yirmi yıldır kaynanayla yaşadım üç tane kızım var hep sıkıntı içindeyiz ilk gün den beri hep ayrılmak ve bu evden çıkmak istedim ama olmuyor çırpındıkça batıyorum kocam kaynanam beni sevmiyor bende onları sevmiyorum maddi manevi zarar görüyorum her ikisinden hep uykusuz huzursuzum süreki baş ağrıları var nolur bana yardım edin ne yapalım bu evden çıkmak için işe girmek onlardan paramı almak kocamdan ayrılmak için inşaallahhh

   Yanıtla
 • Ağustos 18, 2020 tarihinde, saat 10:30 pm
  Permalink

  hocam meraba bende sağ yanağımda şişme ve göbegımde olduğundan daha buyuk gobek goruntusu oluştu yengelerımden odama cok sık gırdıklerınden muska tarzı bısey yapmıs olabildiklerinden suphelenıyorum sag yanagımda ve sag goz kapagımda gun boyu hafıften sızı agrı var ayrıca bazen basım cok agrıyor kız arkadasıma yasın okutuyorumm huzur buluyorum hafıflıyorum ama azalmasına ragmen yanagımdakı sıslık ve gozumdekı agrı tam anlamıyla gecmıyor ne yapmamı onerırsınız ayrıa bır ortama gırdıgımde cok cabuk sıkılıyorumm sonra cok cabuk da ortamda dılım damagımm kuruyor alt dıslerımı ara ara ıstemsız sıkıyorum lutfen yardım edın bır gun oncekı aynadakı ben ıle sımdıkı ben aynı degılım yanaklarımda da sısme var kendımı sankı degıstırılmıs hıssedıyorum ben yakısıklı begenılen bırıyım ama artık ben kendımı begenemıyorummm gun boyu yanagımda agrı var ayrıca kafam kasınıyor ara sıra kafamın arkası salarım daha dogrusu dokulucek dıye korkuyorum 2 ay once odamda metal kare içinde muska bulduk suya attık annemle yanı birinin bizimle özellikle benimle ugraştıgına eminim ama ispat edemiyorum şüphelendiğim akrabalarım var odama bişe koymus olabilirler mi cenazemiz de vardı kapıyı kıtlememe ragmen odam kurcalanmıs buldum lütfen yardım edin

  Yanıtla
 • Eylül 13, 2020 tarihinde, saat 6:58 pm
  Permalink

  Hocam zamanın da amcamla evimizin arasında kırılmayan tavuk yumurtası buldum üstelik karabasan çok oluyor bana hemde huzursuzluk çok oluyor sebebi nedir hem çok agresif biriyim

  Yanıtla
 • Ekim 21, 2020 tarihinde, saat 12:34 am
  Permalink

  Merhabalar
  Benim erkek kardesimin huyları cok degisti karısına ve karısının ailesine tapıyor sanki yalan yanlıs karısıın söylediği herseye inanıyor ve asla dogru mu diye sorgulamıyor. Daha birçok degiisk seyler farkediyorum
  Yani ailemizde hic böyle seyşer yasanmadı ama o kızdan ve ailesinden süphe ediyorum acaba diyorum biseymi yaptılar kardeşime de böyle oldu aileme soyledim ama onlar bana daha neler falan dediler dediğim gibi hic böyle seyleri bilmeyiz görmedik de ama ihtimaller bunu gosteriyor

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com