BİLGİ BANKASI

Acil Ambulans Hizmeti

Şanlıurfa’da ambulans hizmeti veren aynı zamanda özel etkinlik, spor musabakaları, şehirler arası hasta nakli yapan hayat ambulans.

Acil Ambulans

Şanlıurfa Ambulans hizmetlerinde Acil Yardım Ambulansı, Hasta Nakil ambulansı, olmak üzere iki çeşit bulunmaktadır. Acil Ambulans araçlarında Defibrilator, pulse oksimetre, transport ventilator, infuzyon pompası ve acil müdahalelerde kullanılmak üzere tıbbı malzeme, ilaçlar bulundurulmaktadır. Bunun dışında yoğun bakım için uygun gerekli donanımlar ek olarak bulundurulur. Genelde 3 kişilik ekipten oluşmaktadır. Paramedik veya doktor, acil tıp teknisyeni ve araç sürüsünden oluşmaktadır. Araç sürücüleri ilk yardım sertifikası sahip kişilerden olması gerekmektedir.

Urfa Hayat Ambulans olarak şanlıurfa ve şehirler arası Hasta Nakil Ambulansı ve Acil Ambulans hizmetleri vermekteyiz. Tüm ambulanslarımız son teknoloji mobil haberleşmeye uygun, telsiz ve araç takip sistemlerine sahiptir. Bünyemizde görev alan tüm teknik personellerimiz gerekli hizmet için eğitimden geçmekte olup koordineli ve düzenli bir hizmet anlayışı ile Acil Ambulans hizmetleri vermektedir.

Kaynak : https://hayatambulans.com.tr

Harita : https://g.page/urfaambulans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir